یک برنامه ملاقات مشغول، ساعات کار طولانی و تعدادی برنامه در ذهن شما - هر زمان که هستید، ذهنیت شما در همه این موارد و خیلی چیزهای دیگر بوجود می آید. اما سفر تجاری شما همچنین می تواند سرگرم کننده، هیجان انگیز و جوان کننده باشد. همه چیز شما نیاز به نگاه به اقامت خود را فراتر از اتاق هیئت مدیره است. در اینجا لیستی از هتل های لوکس کسب و کار ما در سراسر کشور است که به شما اجازه می دهد که فقط آن را انجام دهید .

هتل آپارتمان مشهد

در سرعت که در آن تکنولوژی در حال تغییر است، نه تنها سخت است بدانیم که روند جدید؛ شما باید اول زبان را درک کنید. آخرین "در چیزی" در فن آوری هتل است.

 

بنابراین "چت چت" چیست؟ یکی ممکن است بپرسد؛ هتل آپارتمان یک سرویس است که به شما اجازه می دهد تا با یک فرد یا هوش مصنوعی از طریق یک رابط چت ارتباط برقرار کنید. این می تواند تعامل تفریحی یا کاربردی باشد که می تواند از طریق هر محصول چت مانند پیام رسان فیس بوک، Telegram، پیام های متنی و غیره استفاده شود.

 

از آنجا که کاربران در حال صرف زمان زیادی در برنامه های پیام رسانی،  هتل آپارتمان پتانسیل زیادی در صنعت هتل دارد.

آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs) یک پلت فرم عالی برای هتل های مستقل، کوچک و متوسط ​​و همچنین هتل های بزرگتر را برای رسیدن به بازار گسترده تر ارائه می دهند. OTAs، به عنوان آنها به عنوان محبوب شناخته می شود، یک کانال بازاریابی اثبات شده برای افزایش رزرو اتاق. برای صاحبان هتل بهینه سازی نمایه OTA ضروری است. در حالی که دانش معمول این است که نیاز به مدیریت نرخ های مختلف کمیسیون را دارند، صاحبان هتل ها نمی توانند انعکاسی از اهمیت آنها برای افزایش دید و حفظ سطح بالای اشغال داشته باشند. این به همین دلیل است که هتلداران در جستجوی بهبود پروفایل های OTA هستند.

هتل آپارتمان مشهد

بنابراین، چگونه یک نمای OTA بهینه سازی کنید؟ چگونه می توان یک استراتژی مدیریت هتل OTA را به کار گرفت؟ بیایید یک نگاه سریع داشته باشیم.

تپه های ناپایدار کرالا، دریاچه های کوهستانی با شکوه، و سبزیجات نخل آرام، آن را یک مقصد عالی برای تعطیلات آرام می نامند. دولت با تجربه های آشپزی، رقص سنتی و موسیقی و افراد دوستانه، تجربه ی یک نوع خاصی را ارائه می دهد. این هفت بوتیک هتل که در سفر بعدی خود به کشور خود خداوند قرار دارد می تواند به جذابیت عجیب و غریب خود اضافه کند.

راجستان مفهوم ماجراجویی عاشقانه است، پر از داستان های عامیانه سلطنتی که بعدها زمین ها را اداره می کردند. کاخ ها و قلعه ها، با باغ های لذت بخش و گذرگاه های مخفی، گردشگران کنجکاو را در طول سال ها دیده اند. در این عجایب بوتیک هتل ها در راجستان خیس خوردن در عظمت خیابان های سنگفرش خیابان و دیدگاه های لوکس دریاچه ای.

 

45 اتاق با طعم و مزه در این اقامتگاه طلایی وعده مهمانان بهترین لوکس. این هتل بوتیک در راجستان زمانیکه محل اقامت اربابان بود، توضیح می دهد که جزئیات دقیق و طرح های سلطنتی راجستانی که در دکور حاکم شده اند. هتل آپارتمان با حیاط ها و کوچه ها در اطراف ملک وعده می دهد که مهمانان خود را در سفر به خطوط حافظه در امتداد راهروهای سلطنتی بگذرانند.

 

در هتل آپارتمان، جیپور، شما ترکیبی کامل از مهمان نوازی سنتی و امکانات معاصر را پیدا خواهید کرد. اتاقها به راحتی با امکانات و راحتی مدرن مجهز هستند و رستوران داخلی در خدمت تهیه آبوهوا محلی و بین المللی است. یک نوار کنار استخر علاوه بر جذابیت عجیب این هتل بوتیک. هنگامی که در هتل آپارتمان هستید، مطمئن شوید که در تراس پشت بام بنشینید و دیدگاه های نفس گیر خود را از فوریه نهرهار می برید.

 

هتل با پیگیری پیاده روی میراث، تورهای شهر، و تورهای خرید می باشد.

 

محل این هتل لوکس بوتیک در راجستان، همراه با مهمان نوازی گرم کارکنان، باعث می شود که آن را با تمام مهمانان خود تجربه کنید. خانه های طلایی از اجاره تاکسی برای کمک به مسافرت، به خاطر راحتی که به مشتریان ارائه می دهد، شناخته شده است.

 

12 اتاق مجهز به زیبایی طراحی شده است، با تعادل کامل از سلیقه های مدرن همراه با دنیای قدیمی، جذابیت سنتی. رستوران پشت بام است که به شدت توصیه می شود، و برخی از پیشنهادات خوشمزه، به ذکر نیست یک دید عالی. علاوه بر این، مهمانان خوشامد می گویند که غذاهای شگفت انگیز راجستانی را با خود ببرند! این یکی از هتل های بوتیک است که واقعا معتقد است که مهمانان خود را در خانه احساس کنند.

 

Rohet Garh یک نقطه نرم در قلب مهمانان خود را با خدمات گرم و معماری نفس گیر زیبا پیدا می کند. ملک با شکوه یک دارایی میراث بازسازی شده است که یک بار محل اقامت حاکمان Rohet بوده و دارای چمن های سبز پر از شکوفایی، باغ های مرسوم، مسیرهای طبیعت و غذاهای سراسر جهان است. زمانی که راتورها در قدرت بودند، در وسط کویر تور قرار داشتند، این بار یکی از مهمترین فئودالی مورور بود.

 

دکوراسیون این هتل به زیبایی معماری می افزاید. 36 اتاق مجهز و بزرگ، اطاق خواب راحت را تضمین می کند و هر اتاق با شخصیتی متفاوت طراحی شده است. از لحاظ فعالیت های تفریحی، تعداد زیادی از آنها انتخاب می شود، از جمله ناهارخوری، تماشای پرنده، شنا، تورهای شهر و اسب سواری. رستوران های داخل کشور برخی از غذاهای دهان آبی با غذاهای ملی و بین المللی را ارائه می دهند.

 

کاخ دریاچه ای که توسط هتل آپارتمان سر گانگا سینگ از ، کاخ ساخته شده است، یک اموال گسترده و بیش از 6000 هکتار در است. این مجسمه در حوالی دریاچه گاجن ساخته شده است، این ملک زمانی بود که یک شکارگاه متعلق به خانواده سلطنتی بود. امروزه این ویژگی خیره کننده ویژگی های پیچیده و طراحی شده است که سبک زندگی لوکس قدیم سلطنتی را برجسته می کند، با چمن های پر از برف، باغ های پر از سبز، تراس ها و بالکن ها.

 

این ملک مانند شاهزاده ولز، فرماندار عمومی لرد الگین، لرد اروین و لرد مونت بتنن میزبان است. 13 سوئیت سلطنتی، با تختخواب های چهار رنگی، پنجره ها و مبلمان، یک احساس معتبر از سنی گذشته را نشان می دهد. این بوتیک هتل دارای 32 اتاق مجهز است.

 

بیش از 300 سال سن، مدی حولی یک قصر تاریخی عجیب و غریب با 2 سوئیت و 14 اتاق لوکس است. این هتل در قلب شهر قرار دارد و به مهمانان آن دسترسی آسان به مغازه های توریستی و مفاصل معروف غذا می دهد و همچنین محیطی است که لوکس شهری را نشان می دهد. در طول ترمیم، تن سنگ ها به منظور به ارمغان آوردن اموال به سبک اصلی و عظمت خود را استفاده می شود.

 

رستوران های روباز به دلیل آماده سازی غذاهای ستاره ای و دیدگاه پانورامیک شهر که از آن ارائه می شود، به شدت توصیه می شود.

گوا به شما یک چیز یا دو در مورد susegado نشان می دهد - تمایل به باز کردن و استراحت. گاو هرگز ناامید کننده نیست، آیا شما مقصد را انتخاب کرده اید تا به جست و خیز کردن ساحل، تحسین کنجکاوی شما در مورد فرهنگ و تاریخ و یا خنثی کردن عاشق طبیعت در شما بپردازد. مهم نیست که دستور کار شما برای تعطیلات خانوادگی چیست، اجازه دهید که تعادل را به سمت لوکس برسانیم. اقامت در هر یک از این هتل های لوکس در گوا و تجربه خدمات سفارشی از جمله هدایای شخصی برای بچه هایتان، بطری های شامپاین، افزودنی های پشم، توجه کنسرسیوم و خیلی بیشتر. هتل آپارتمان در 45 کیلومتری فرودگاه بین المللی گوا واقع شده است و زندگی شیرین لوکس را نشان می دهد. املاک فوق العاده توسط باغ های سرسبز احاطه شده است، و پنجره ها در اتاق های رفت و آمد باز می شود و یا به باغ، استخر، و یا اقیانوس بزرگ. احساس لمس کم رنگ شده با دکور ملک شروع می شود،

مکه برای دوستداران کوه ها، منالی دارای مناظر و فعالیت هایی است که گردشگران به این مقصد از سراسر جهان پرورش می دهند. سامرها در اینجا از طریق هتل آپارتمان رودخانه لذت میبرند، در حالی که زمستان برای اسکی، فصلی با استقبال گرم از رودخانه و پیاده روی در کنار جاده است. جاده بازار، فعالیت گردشگری را در طول سال ها می بیند، گردشگران برای غذا، دیدنی و خرید می روند. اگر میخواهید بهترین لحظات را تجربه کنید، به یکی از هتلهای منالی در خیابان بازار بروید.

هنگامی که به زندگی لوکس می آید، هند بهترین تجربیات عجیب و غریب را ارائه می دهد که مطمئنا شما را از پاهای خود می کشاند. هتل های بوتیک آن و خواص میراث دارای شکوه قرون وسطایی سلطنتی و امکانات و راحتی فوق العاده مدرن است. ما به شما یک لیست از بهترین سوئیت های هتل در هند را ارائه می دهیم. به همین ترتیب کسانی که لباس های ابریشمی و دمپایی پوشانده می شوند، و برای عقب نشینی بزرگی آماده می شوند!

هتل آپارتمان مشهد

اوج لذت و عظمت را در این مجموعه لوکس هشت باری در قلب دهلی تجربه کنید. این تزئین باشکوه شامل سقف برگ طلا، چوب سخت، وسایل نقره ای دستباف و نقاشی های نیمه قیمتی همراه با امکانات و وسایل راحتی در سطح جهانی است. این مجموعه ریاست جمهوری 4800 فوت مربع دارای دو اتاق نشیمن، مطالعه خصوصی، سالن شخصی، فضای ناهار خوری برای 12 سالن، اتاق خواب ایده آل و حمام لوکس با لوازم آرایشی Asprey London، جکوزی و دوش باران است.

در این عصر اطلاعات فوری، فناوری به ضرورت برای صنعت مهمان نوازی تبدیل شده است. مهمانان می خواهند اطلاعات فوری در مورد دسترسی به اتاق، نرخ، بررسی ها، امکانات هتل و غیره به معنای واقعی کلمه در نوک انگشتان خود، هتل آپارتمان خود. هتل ها باید با توجه به نیاز مهمانان خود، اطمینان حاصل کنند که هزینه های فن آوری هتل ها را به شدت افزایش می دهند.

به عنوان یک مشتری، چند بار شما قربانی شرایط "تا 50٪ تخفیف" یا "قیمت از 10 دلار" زمانی که تنها یک یا دو مورد ممکن است 50٪ تخفیف و یا هزینه 10 دلار؟ من شخصا این کاملا توهین آمیز است. مشتریان امروز بسیار باارزش هستند و می خواهند بهترین معاملات را بدست آورند و هیچ کس این را بهتر از هتلداران نمی داند.

بازاریابی هتل قدیمی با استفاده از مشتریان خود را با مبارزات انتخاباتی اعلام کرد که "اتاق ها از 150 دلار در هر شب" یا "از 200 تا 400 دلار در هر شب" استفاده می کنند. این فقط دیگر کار نمی کند؛ مشتریان می خواهند قیمت دقیق اتاق ها و هتل ها را که علاقه مند هستند را بدانند. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که مشتریان امروز، عمدتا هزاره هستند، که صبر نکنند تا از طعم قیمت های کاذب فیلتر شوند - آنها انتظار راحتی دارند. این جایی است که بازاریابی نرخ پویا (DRM) در می آید.

فصل تعطیل به زودی بر ما خواهد بود! هالووین در اطراف گوشه و هتلداران در حال حاضر قرار دادن کلاه فکر خود را برای ایده های بازاریابی هالووین. این زمانی است که تعداد زیادی از مسافرین همیشه در جستجوی بهترین خدمات هالووین بسته، رویدادهای سرگرم کننده و احزاب هستند. هتلداران باید بهترین راه برای جذب مهمانان هتل این هالووین 2017 را پیدا کنند. راه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید از ایده های تبلیغاتی هالووین استفاده کنید تا رستوران های هتل خود را مشغول نگه دارید و اتاق هایتان به طور کامل در فصل تعطیلات رزرو شود.

مردم به دلایل مختلف سفر می کنند - این می تواند سفرهای تفریحی، سفرهای تجاری یا سفر انفرادی باشد. رسیدن به یک مقصد جدید همیشه با وجود حس شادی و هیجان آن به ارمغان می آورد نگرانی های خود را از دست می دهد. هتل ها در نزدیکی فرودگاه به این دلیل تبدیل به یک ناجی برای بسیاری از افراد اند که زمان کمتری دارند اما دستور کار ثابت دارند.

مسافران مسافرتی یا گروه شرکتی یک منبع منظم درآمد برای هتل ها در کنار فرودگاه است. مسافران مسافرتی و کسانی که در کوتاه مدت می توانند بهترین گزینه برای افزایش تعداد اتاق برای چنین دسته هتل ها باشند.

هتل مستقیم رزرو جنگ در است. و، صاحبان هتل ها در هیچ خلقی به دنبال یک گام عقب هستند. در حالی که مهم است برای افزایش رزرو مستقیم هتل، هر هتل ساز باید نیاز به نوآوری و مشتریان را از طریق وب سایت و یا برنامه های خود را درک کنید.

حضور نام تجاری هتل در پلت فرم آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs) نیز به همان اندازه مهم است. اما، در سال های اخیر، هتل سازان با OTA ها قفل شده اند و برای سهم بیشتری از رزرو مستقیم هتل مبارزه می کنند. تلاش بیشتر هماهنگ شده توسط اکثر هتلداران انجام شده است، زیرا مارک های هتل در حال تغییر به تمرکز بر وفاداری مشتری هستند.

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند مهمانان را به سبک تختخواب و صبحانه (B & B) مسکن هتل جذب کند. در حالی که دلایل آن می تواند زیاد باشد، رقابت برای بازیکنان کوچکتر سخت است زیرا هتل های کوچک و متوسط ​​که اکثریت مسافرین را ترجیح می دهند. B & B یک استادی کوچک است و اغلب شامل میزبانانی می شود که مهمان را در سطح شخصی می بینند. یا اگر یک آپارتمان کوچکتر باشد، می تواند توسط یک تیم حرفه ای مدیریت شود. تختخواب و صبحانه مجهز به لوکس سوئیت، خانه با اتاق خواب خصوصی و حمام متصل است و در برخی موارد، این امکانات شامل تعداد زیادی از امکانات رفاهی برای مطابقت با نام های بزرگتر در صنعت هتل است.

توزیع آنلاین در قرن بیست و یکم هنجار برای مهمان نوازی تبدیل شده است - بیش از 80 درصد از مسافران مسافرت و اتاق های کتاب خود را در اینترنت برنامه ریزی می کنند. هتل ها از این تاکید رو به رشد برای سیستم عامل های آنلاین تا به حال در حال حاضر آگاه هستند. در واقع، اکثر ویژگی های امروز، اینترنت را به عنوان منبع اصلی رزرو می کنند!

دلایل متعددی وجود دارد که مدل آنلاین بسیار محبوب است، اما مهمتر از همه، چیزهایی را برای مهمانان ساده می کند. هتل آپارتمان مشهد این سس مخفی برای موفقیت در مهمان نوازی است - بهینه سازی تجربه مهمان، حتی قبل از قبل از رسیدن!

مدیریت درآمد همیشه جزئی ترین بخش از عملیات مستقل اموال است - صاحبان هتل معتقدند که استراتژی های مديريت درآمد مناسب می تواند باعث جذب اشغال شود، اما آنها این مساله را برای موفقیت هتل در نظر نمی گیرند. حقیقت این است، این است! سناریو در مهمان نوازی در حال تغییر است برخلاف گذشته، تعداد بیشتری از صاحبان هتل های مستقل شروع به فعال کردن نقش های فعال در اموال خود می کنند. در حالی که برای تیم مدیریت به نفع مالک در اطراف هتل است، این امر اغلب می تواند منجر به افزایش فشار بر اداره هتل شود. مدیران ممکن است خود را مجبور به توجیه تمام تصمیمات خود را به یک فرد در درجه اول مربوط به ROI. مدیریت درآمد، به هیچ وجه یک عمل صنعت جدید نیست، اما ارزش آن همیشه توسط صاحبان قدردانی نیست و مدیران ممکن است با مشکلی مواجه شوند که آنها را قانع کند. با این حال، امروز ما یک سناریو وجود دارد که روند مهمان و الگوهای رزرو به سرعت در حال تغییر است که داشتن یک استراتژی مدیریت درآمد قوی ضروری است. مدیریت درآمد به هتل ها كمك می كند امروزه روند رزروها بستگی به عوامل متعددی دارد مانند اقتصاد منطقه، فصل، متوسط ​​سن مسافران و غیره. در نتیجه،

هتل آپارتمان مشهد

بهترین نرخ فروش اتاق امروز شما ممکن است خیلی متفاوت از نرخ بهینه فردا باشد. داشتن استراتژی مدیریت درآمد نه تنها به تعیین بهترین نرخ برای فروش اتاقها کمک می کند،

در صنعت هتل همیشه رقابتی، اعتبار و بررسی آنلاین نقش مهمی را در تأثیر گذار بر مسافران ایفا می کند. هرچه کیفیت و کمیت بررسیها بالاتر باشد، احتمال بیشتر این خواهد بود که بینندگان هتل شما را به کتابفروشان تبدیل کنند. شایان ذکر است که هنگام رزرو مسکن مسافران برای بررسی ارسال شده توسط مسافرین دیگر برای دریافت ایده در مورد هتل و خدمات آن به دنبال.

مقاله قبلی در مورد اهمیت جستجوگرها برای هتل ها به منظور افزایش دید در موتورهای جستجو برای جذب مسافران بیشتر صحبت کرد. (دفعات بازدید: نکات SEO برای هتل ها برای جذب مسافران) این وبلاگ به اهمیت آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs) اشاره دارد که میلیون ها مسافر بالقوه را به هتل ها متصل می کند. با گزینه ای گسترده از هتل آپارتمان  های محبوب مانند Travelocity، Bookingcom، Expedia و غیره، هتل ها، به خصوص کوچکترین مستقلان، دارای شانس قوی برای جذب مسافران هستند.

گردشگری در ژانویه سال 2015 میلادی به 60 درصد کل نا امنی در مراکش پس از حمله وحشیانه حمله چارلی ابدو فروخته شده است. اتحادیه آژانس های مسافرتی اتحادیه اروپا (SNAV) گزارش می دهد که مراکش به شدت تحت تاثیر این حملات قرار گرفته است و با توجه به رزرو های فرانسه از دست رفتن زیادی برخوردار است. رزرو از فرانسه به مقصد دیگر ثبت نام 13.7 درصد کاهش در ماه ژانویه که شامل رزرو آنلاین نیست.

 

براساس گزارش ها، رزرو ها تا قبل از حمله با کاهش تعداد به 38 تا 46 درصد کاهش یافتند. اگر این سقوط ادامه یابد، گردشگری در مراکش از دست دادن عظیم رنج خواهد برد؛ چرا که بسیاری از کسب و کار گردشگری از فرانسه می آید. دلیل اصلی این سقوط، تهدیدهای تروریستی است. پیش از آن، حادثه ای که یک فرانسوی را در الجزایر سر بریده بود نیز خشمگین بود و منجر به وزارت امور خارجه فرانسه شد که خواستار پیروزی در بسیاری از کشورها از جمله مراکش شد.

هنگامی که مهمانان به هتل شما می آیند، می خواهند احساس امنیت و صدا کنند. آنها می خواهند که بتوانند گارد خود را پایین بیاورند و به راحتی از خانه شان لذت ببرند. هر کجا که هتل شما واقع شده باشد، باید سطح امنیتی داشته باشید. بسته به موقعیت مکانی، ممکن است لازم باشد لایه های اضافی حفاظت یا اقدامات امنیتی موجود خود را تشدید کنید.

هتلداران در یک منطقه که در آن زلزله و یا ناآرامی های بزرگی قرار گرفته اند، مجبور شده اند اقدامات اضافی را برای بهبود احساس امنیت برای مهمانان خود انجام دهند. بمب گذاری های ماراتون بوستون در سال 2013 هتل ها را ترتیب دادند که امنیت آنها محدود به دسترسی به مهمانان بود، قبول چمدان ثبت شده و آموزش کارمندان برای رسیدگی به چنین وضعیتی.

شما چه فکر میکنید باید مهمترین کیفیت یک مدیر هتل باشد؟ اگر کسی از من بپرسد، می توانم بگویم این توانایی برقراری ارتباط موثر با کارکنان، همکاران و مهمانان خواهد بود. در این دوره جدید ارتباطات الکترونیکی، نباید فراموش کرد که مهارتهای ارتباطی موثر و صریح و غیر کلامی باید در صنعت مهمان نوازی تأکید شود و به خوبی اجرا شود.

مهارت های ارتباطی تعاملی در یک هتل مهم است بدون توجه به برخی از کارکنان که به مهمان نیستند. چند هتل صرف هزینه قابل توجهی برای آموزش کارکنان خود برای تعامل با مهمانان می کنند. مهارت های ارتباطی خوب یک هنر آموخته شده و نه یک مهارت طبیعی است، بنابراین باید آموزش های لازم برای ارتقای مهارت های کارکنان را در نظر گرفت. مهارت های ارتباطی عالی، تجربه مهمان را افزایش می دهد، زیرا این امر بیان می کند که شما به مهمانان خود گوش می دهید، ارزش گذاری بازخورد آنها و انتقال پیام های واضح است. به غیر از برقراری ارتباط با مهمانان، کارکنان شما باید بدانند که چگونه ایمیل های خود را بنویسند. مهارت های ارتباطی خوب خواهد مهمانان خود را تحت تاثیر قرار است که بیشتر به سود کسب و کار شما در هتل کمک خواهد کرد.

این هتل دبی هتل های شیک در کنار مسجد بزرگ جمیره و 5 دقیقه پیاده روی از خلیج عربی را ارائه می دهد. این استخر شنا از پشت بام با منظره دریا پانوراما. واحدهای آپارتمان ساحلی آپارتمان دارای اثاثیه مدرن با تأثیرات ترکیه است. آنها شامل یک آشپزخانه کامل، یک منطقه غذاخوری مجزا و امکانات مانند تلویزیون صفحه تخت و پخش دی وی دی میباشند. هتل آپارتمان مهمانان می توانند با تجهیزات قلب و وزن آزاد در ورزشگاه مدرن کار کنند. پس از آن، آنها می توانند توسط استخر شنا در فضای باز لذت ببرند.

ژنرال Y در گذشته و حال امروز، سریع ترین جمعیت شناخته شده در بسیاری از بخش ها و صنایع است. بنابراین چه کسی Gen Y را به آن اشاره می کند؟ ژنرال یو، همچنین به عنوان  شناخته می شود، افراد متولد شده بین سال های 1977 تا 1995 را پوشش می دهد. بنابراین، در صنعت گردشگری و مهمان نوازی، مسافران بین 19 تا 37 ساله این جمعیت شناسی را پوشش می دهند. در ایالات متحده تنها این نشان دهنده 33 درصد از تمام مهمانان هتل است. صنایع هتلداری در سراسر جهان دارای یک فرصت پویا برای اطمینان از اینکه آنها استراتژی بازاریابی در جای خود را به عنوان جلب سفر مسافر Y Y برای مکرر هتل های خود را.

یک هتل آپارتمان (همچنین هتل مسکونی یا هتل ماندگار) یک مجتمع آپارتمانی است که از سیستم رزرو هتل استفاده می کند. شبیه به اجاره یک آپارتمان است، اما بدون قرارداد ثابت و ساکنان می توانند هر زمان که خواستند، "چک کنند".