در صنعت هتل همیشه رقابتی، اعتبار و بررسی آنلاین نقش مهمی را در تأثیر گذار بر مسافران ایفا می کند. هرچه کیفیت و کمیت بررسیها بالاتر باشد، احتمال بیشتر این خواهد بود که بینندگان هتل شما را به کتابفروشان تبدیل کنند. شایان ذکر است که هنگام رزرو مسکن مسافران برای بررسی ارسال شده توسط مسافرین دیگر برای دریافت ایده در مورد هتل و خدمات آن به دنبال.

مقاله قبلی در مورد اهمیت جستجوگرها برای هتل ها به منظور افزایش دید در موتورهای جستجو برای جذب مسافران بیشتر صحبت کرد. (دفعات بازدید: نکات SEO برای هتل ها برای جذب مسافران) این وبلاگ به اهمیت آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs) اشاره دارد که میلیون ها مسافر بالقوه را به هتل ها متصل می کند. با گزینه ای گسترده از هتل آپارتمان  های محبوب مانند Travelocity، Bookingcom، Expedia و غیره، هتل ها، به خصوص کوچکترین مستقلان، دارای شانس قوی برای جذب مسافران هستند.

گردشگری در ژانویه سال 2015 میلادی به 60 درصد کل نا امنی در مراکش پس از حمله وحشیانه حمله چارلی ابدو فروخته شده است. اتحادیه آژانس های مسافرتی اتحادیه اروپا (SNAV) گزارش می دهد که مراکش به شدت تحت تاثیر این حملات قرار گرفته است و با توجه به رزرو های فرانسه از دست رفتن زیادی برخوردار است. رزرو از فرانسه به مقصد دیگر ثبت نام 13.7 درصد کاهش در ماه ژانویه که شامل رزرو آنلاین نیست.

 

براساس گزارش ها، رزرو ها تا قبل از حمله با کاهش تعداد به 38 تا 46 درصد کاهش یافتند. اگر این سقوط ادامه یابد، گردشگری در مراکش از دست دادن عظیم رنج خواهد برد؛ چرا که بسیاری از کسب و کار گردشگری از فرانسه می آید. دلیل اصلی این سقوط، تهدیدهای تروریستی است. پیش از آن، حادثه ای که یک فرانسوی را در الجزایر سر بریده بود نیز خشمگین بود و منجر به وزارت امور خارجه فرانسه شد که خواستار پیروزی در بسیاری از کشورها از جمله مراکش شد.

هنگامی که مهمانان به هتل شما می آیند، می خواهند احساس امنیت و صدا کنند. آنها می خواهند که بتوانند گارد خود را پایین بیاورند و به راحتی از خانه شان لذت ببرند. هر کجا که هتل شما واقع شده باشد، باید سطح امنیتی داشته باشید. بسته به موقعیت مکانی، ممکن است لازم باشد لایه های اضافی حفاظت یا اقدامات امنیتی موجود خود را تشدید کنید.

هتلداران در یک منطقه که در آن زلزله و یا ناآرامی های بزرگی قرار گرفته اند، مجبور شده اند اقدامات اضافی را برای بهبود احساس امنیت برای مهمانان خود انجام دهند. بمب گذاری های ماراتون بوستون در سال 2013 هتل ها را ترتیب دادند که امنیت آنها محدود به دسترسی به مهمانان بود، قبول چمدان ثبت شده و آموزش کارمندان برای رسیدگی به چنین وضعیتی.

شما چه فکر میکنید باید مهمترین کیفیت یک مدیر هتل باشد؟ اگر کسی از من بپرسد، می توانم بگویم این توانایی برقراری ارتباط موثر با کارکنان، همکاران و مهمانان خواهد بود. در این دوره جدید ارتباطات الکترونیکی، نباید فراموش کرد که مهارتهای ارتباطی موثر و صریح و غیر کلامی باید در صنعت مهمان نوازی تأکید شود و به خوبی اجرا شود.

مهارت های ارتباطی تعاملی در یک هتل مهم است بدون توجه به برخی از کارکنان که به مهمان نیستند. چند هتل صرف هزینه قابل توجهی برای آموزش کارکنان خود برای تعامل با مهمانان می کنند. مهارت های ارتباطی خوب یک هنر آموخته شده و نه یک مهارت طبیعی است، بنابراین باید آموزش های لازم برای ارتقای مهارت های کارکنان را در نظر گرفت. مهارت های ارتباطی عالی، تجربه مهمان را افزایش می دهد، زیرا این امر بیان می کند که شما به مهمانان خود گوش می دهید، ارزش گذاری بازخورد آنها و انتقال پیام های واضح است. به غیر از برقراری ارتباط با مهمانان، کارکنان شما باید بدانند که چگونه ایمیل های خود را بنویسند. مهارت های ارتباطی خوب خواهد مهمانان خود را تحت تاثیر قرار است که بیشتر به سود کسب و کار شما در هتل کمک خواهد کرد.

ژنرال Y در گذشته و حال امروز، سریع ترین جمعیت شناخته شده در بسیاری از بخش ها و صنایع است. بنابراین چه کسی Gen Y را به آن اشاره می کند؟ ژنرال یو، همچنین به عنوان  شناخته می شود، افراد متولد شده بین سال های 1977 تا 1995 را پوشش می دهد. بنابراین، در صنعت گردشگری و مهمان نوازی، مسافران بین 19 تا 37 ساله این جمعیت شناسی را پوشش می دهند. در ایالات متحده تنها این نشان دهنده 33 درصد از تمام مهمانان هتل است. صنایع هتلداری در سراسر جهان دارای یک فرصت پویا برای اطمینان از اینکه آنها استراتژی بازاریابی در جای خود را به عنوان جلب سفر مسافر Y Y برای مکرر هتل های خود را.

این هتل دبی هتل های شیک در کنار مسجد بزرگ جمیره و 5 دقیقه پیاده روی از خلیج عربی را ارائه می دهد. این استخر شنا از پشت بام با منظره دریا پانوراما. واحدهای آپارتمان ساحلی آپارتمان دارای اثاثیه مدرن با تأثیرات ترکیه است. آنها شامل یک آشپزخانه کامل، یک منطقه غذاخوری مجزا و امکانات مانند تلویزیون صفحه تخت و پخش دی وی دی میباشند. هتل آپارتمان مهمانان می توانند با تجهیزات قلب و وزن آزاد در ورزشگاه مدرن کار کنند. پس از آن، آنها می توانند توسط استخر شنا در فضای باز لذت ببرند.

یک هتل آپارتمان (همچنین هتل مسکونی یا هتل ماندگار) یک مجتمع آپارتمانی است که از سیستم رزرو هتل استفاده می کند. شبیه به اجاره یک آپارتمان است، اما بدون قرارداد ثابت و ساکنان می توانند هر زمان که خواستند، "چک کنند".