عوامل زیادی وجود دارد که می تواند مهمانان را به سبک تختخواب و صبحانه (B & B) مسکن هتل جذب کند. در حالی که دلایل آن می تواند زیاد باشد، رقابت برای بازیکنان کوچکتر سخت است زیرا هتل های کوچک و متوسط ​​که اکثریت مسافرین را ترجیح می دهند. B & B یک استادی کوچک است و اغلب شامل میزبانانی می شود که مهمان را در سطح شخصی می بینند. یا اگر یک آپارتمان کوچکتر باشد، می تواند توسط یک تیم حرفه ای مدیریت شود. تختخواب و صبحانه مجهز به لوکس سوئیت، خانه با اتاق خواب خصوصی و حمام متصل است و در برخی موارد، این امکانات شامل تعداد زیادی از امکانات رفاهی برای مطابقت با نام های بزرگتر در صنعت هتل است.

مدیریت شهرت آنلاین در جذب مهمانان به محل اقامت خاص نقش مهمی ایفا می کند. مهمانان شما به آخرین اطلاعات، به روز رسانی ها، توصیه ها و بررسی های آنلاین دسترسی دارند. گوشی های هوشمند باعث شده است که مهمانان ساعت ها در مورد مکان هایی که می خواهند بمانند، اطلاعات را مرور کنند. این در درجه اول به همین دلیل است هتل های هتل مدیریت آنلاین نقش مهمی در ساخت یک نام تجاری ایفا می کند. ابتدا سعی کنید به اهمیت مدیریت شهرت آنلاین هتلها و هتلها بفهمانید. چرا B & B ها باید مدیریت مدیریت آنلاین را انتخاب کنند: 1) مدیریت اعتبار آنلاین در مورد ایجاد یک نام تجاری مثبت از هتل ست 2) مشاهده بازخورد مهمان آنلاین به بهبود خدمات کمک می کند 3) بررسی های آنلاین نقش مهمی در تأثیر تصمیم گیری مهمان ها ایفا می کند. مهم این است که آنچه را که در مورد اموال خود گفته اید تماشا کنید 4) پاسخ دادن به انتقاد به شیوه ای دوستانه، حرفه ای بودن کارکنان شما را نشان می دهد 5) شهرت آنلاین شما دارای ارتباط مستقیم با رزرو و درآمد است 6) 97.7 درصد مسافرانی که به طور آنلاین از مسافران بازدید می کنند *

همانطور که در هر بررسی در هتل آپارتمان نکات مدیریتی آنلاین: در اینجا 5 نکته که می توانید برای مدیریت شهرتخود به صورت آنلاین استفاده کنید. بازخورد را درک کنید و به آن پاسخ دهید تعداد زیادی مسافر اغلب نظرات هتل را در سایت هایی مانند TripAdvisor ترک می کنند. این مهمترین مکان آنلاین برای خواندن مهمانان شماست. سعی کنید به یک درک کامل از جزئیات. بررسی های مثبت و همچنین بررسی های ضعیف، هر دو باید وزن و وزن یکسان داشته باشند. صرف زمان برای پاسخ به هر دو نوع بررسی. همیشه به یاد داشته باشید که مؤدبانه به مهمانان هیجان انگیز پاسخ دهید و سعی کنید این مشکل را آنلاین حل کنید. پیشنهاد برای پیگیری و حل مشکل برای حفظ رابطه خوبی با مهمان. این یک رفتار حرفه ای برای مسافران جدید است که در جستجوی سایت بررسی در جستجوی B & B کامل هستند. به عنوان مدیر B & B، می توانید از این وضعیت برای ارجاع بیشتر استفاده کنید. شخصا درخواست بازخورد کلید مدیریت شهرت آنلاین، توجه به مهمان شما در طول اقامت خود است. در حالی که بسیاری از آنها ایده ی مجبور کردن بازخورد را ترجیح نمی دهند، یادآوری ظریف برای سنجش تجربه آنها مفید خواهد بود. به عنوان مثال: شما می توانید حرفه ای جلوی مجلس را درخواست کنید تا به آسانی از مهمان در مورد تجربه بپرسید و جزئیات را از طریق فرم بازخورد به اشتراک بگذارید. یا از سرویس SMS برای ارسال یک پیوند استفاده کنید تا مهمان بتواند بازخورد را در زمان مناسب ثبت کند.

از پیشنهادات برای بهبود، درخواست بهترین چیز در مورد B & B و سؤالات دیگر که باید بینش دقیق تان را بپرسید، بپرسید. این به حل مسائل در زمان واقعی کمک خواهد کرد در صورتی که یک مهمان خاص ناراضی از سرویس باشد. درک منطقه مشکل پس از دریافت بازخورد و حل آن بلافاصله بهتر خواهد بود و نه به عنوان یک مهمان آزار دهنده نوشت های مضر آنلاین. تماشای نمایه خود را آنلاین کافی نیست که نمایه خود را در وب سایت های مختلف و با OTAs به روز کنید. شما باید دائما اطلاعات را به روزرسانی کنید تا جذب مسافرانی که به دنبال بهترین معاملات آنلاین هستند. یک هتل B & B ممکن است مالکیت کوچکتری نسبت به هتل داشته باشد اما گروهی از مسافرین به دنبال لمس شخصی برای اقامت خود هستند. از این به نفع خود استفاده کنید، صفحات آنلاین خود را با آخرین تصاویر به روز کنید، ویدیوها را اضافه کنید، و در ایجاد یک وزوز نوآور باشید. حتی اگر شما BnB کوچک هستید، نقطه ی فروش منحصر به فرد خود را برجسته کنید. اگر شما یک وب سایت ندارید، باید آن را یک بار انجام دهید! یک وب سایت برای مسافران جدید به دنبال اطلاعات است و می تواند رزرو مستقیم هتل ها را نیز انجام دهد. در مورد نرخ و جزئیات منتشر شده در وب سایت های OTA آگاهی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که تمام جزئیات را به روز رسانی کنید. مدیریت حضور رسانه های اجتماعی اکثر مسافرین عکس ها و فیلم های سفر خود را آپلود می کنند در کانال های رسانه های اجتماعی. این یکی از ساده ترین راه های جذب آنلاین است. دریافت کمک حرفه ای برای حفظ کانال های رسانه های اجتماعی خود را به روز نگه دارید. به طور منظم در ارسال به روز رسانی، برجسته معاملات بسته، فیلم ها و توصیفات برای رانندگی رزرو بیشتر. کافی نیست که فقط درباره محل هتل خود صحبت کنید. وقت خود را صرف تعامل با مهمانها از طریق توییتر، فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی و موارد دیگر کنید. سؤالاتی را مطرح کنید، بازدید کنندگان برچسب، پیشنهادات ارائه شده، مسابقه ها را اجرا کنید و خلاق باشید تا پایه وفاداری طرفداران را حفظ کنید.