هتل مستقیم رزرو جنگ در است. و، صاحبان هتل ها در هیچ خلقی به دنبال یک گام عقب هستند. در حالی که مهم است برای افزایش رزرو مستقیم هتل، هر هتل ساز باید نیاز به نوآوری و مشتریان را از طریق وب سایت و یا برنامه های خود را درک کنید.

حضور نام تجاری هتل در پلت فرم آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs) نیز به همان اندازه مهم است. اما، در سال های اخیر، هتل سازان با OTA ها قفل شده اند و برای سهم بیشتری از رزرو مستقیم هتل مبارزه می کنند. تلاش بیشتر هماهنگ شده توسط اکثر هتلداران انجام شده است، زیرا مارک های هتل در حال تغییر به تمرکز بر وفاداری مشتری هستند.

اگر از اینکه چگونه یک رزرو مستقیم هتل را افزایش دهید، تعجب کنید، پس برای 4 راهنمایی مهم که باید به بهبود درآمد پایین برسید، بخوانید.

هتل آپارتمان مشهد

چگونه می توان رزرو رزرو هتل را افزایش داد

 

افزایش رزرو مستقیم هتل کار ساده ای برای صاحبان هتل های کوچک و متوسط ​​نیست. در اینجا چگونگی استفاده از 4 تاکتیک استراتژیک است.

1) تبدیل رزرو هتل به رزرو مستقیم

آژانس های مسافرتی آنلاین (OTAs) اغلب انتخاب اغلب انتخابی هستند که در مورد مسافران به دنبال بهترین معاملات آنلاین می آید. OTA ها می دانند پالس کاربران که آنلاین کتاب، و وب سایت ها و برنامه های کاربردی متناسب با نیازهای مسافر امروز مدرن. در حالی که هتلداران اغلب با هزینه های بزرگتر کمیسیون رزرواسیون OTA موافق هستند، نمی توان محبوبیت این دو را در میان مسافران نادیده گرفت. بنابراین، چگونه یک رزرو مستقیم در یک بازار رقابتی را در اختیار شما قرار می دهد؟

ایجاد برنامه های وفاداری:

هتل آپارتمان

کمی تخیل به هتلداران در بلند مدت کمک خواهد کرد. فکر می کنم به نوعی متفاوت است تا درک کنند که یک مصرف کننده ترجیح می دهد کتاب در وب سایت یا برنامه هتل را ترجیح دهد. هتل هایی مانند Hilton Worldwide برنامه های وفاداری را در اوایل تأسیس کردند تا مهمانان را با ویژگی های جذاب جذب کنند. برای مثال اعضای چنین برنامه هایی می توانند از ورودی اتاق بی سیم استفاده کنند - این ویژگی برای مهمانانی که از طریق OTA کتاب می دهند، در دسترس نیست.

ساختن پایگاه داده مشترک:

در حال حاضر که شما مهمانان در محل هتل خود باقی می مانند، از طریق OTA، تضمین رزرو مستقیم است تاکتیکی است که باید در اینجا استفاده شود. کارکنان هتل را آموزش دهید تا مهمانان را به طور منظم به پایگاه داده مشترک اضافه کنید. جزئیات جزئیات مانند ID های ایمیل و ترجیحات را ذکر کنید. مهمانان را با رویدادهای هتل، نرخ های ویژه و پیشنهادات بسته از طریق ایمیل به روز کنید.

تخفیف هدفمند:

پیشنهادات مستقیم را بوسیله بسته بندی آن به عنوان یک مزیت برتر برای اعضای برنامه وفاداری تشویق کنید. ایمیل قانع کننده * ارائه می دهد به مهمانانی که در ملک ماندن قبل از. حفظ فرکانس ایمیل برای رانندگی رزرو مستقیم در وب سایت شما.

 

* موافقت نامه های نرخ حق امتیاز بین هتل ها و OTA ها برای افرادی که برای یک برنامه وفاداری هتل ثبت نام کرده اند، قابل اجرا نیستند.

 

2) یکپارچه سازی موتور رزرو وب برای تبدیل بیشتر

 

موتور رزرواسیون آنلاین به هتلداران کمک می کند که رزرو مستقیم هتل را افزایش دهند و درآمد بیشتری کسب کنند. چنین موتورهای رزرو را می توان به راحتی با وب سایت موجود خود یکپارچه کرد. این برنامه های کاربردی نرم افزاری هستند که به مسافران در تهیه رزرو سریع و آسان آنلاین کمک می کنند. چنین موتورهای رزرو نیز برای دستگاه های تلفن همراه بهینه سازی شده با توجه به محبوبیت روزافزون رزرو مستقیم که از طریق تلفن همراه اتفاق می افتد.

 

با موتور رزرو وب می توانید موارد زیر را انجام دهید:

 

استفاده از تاکتیکهای نوآورانه برای نمایش تماس به عمل (CTA)

اجازه رزرو قبلی برای کاربران

مشوق ها - ارائه بسته های ویژه و خدمات آنلاین

اجازه دهید شخصی در طول فرایند رزرو (مهمانان به امکانات مورد نیاز خود بپردازند)

سفارشی کردن رزرو ها و لغو سیاست ها، خودکار ایمیل پس از تایید رزرو

روش ساده رزرو برای کاربران نهایی را ساده کنید

افزایش تبدیل با یک وب سایت بهینه سازی شده توسط تلفن هوشمند طراحی شده

ارائه یک فرایند ورود شخصی برای کاربران

اجازه دهید مهمانان به اتاق یک یا چند اتاق آنلاین بپیوندند

اطلاعات موجود در اتاق را در زمان واقعی دریافت کنید

موتورهای وب چگونه کار می کنند؟

 

این ها با یک وب سایت هتل و سیستم مدیریت اموال انتخاب شده (PMS) یکپارچه شده اند. آسان نیست که تمام اقدامات ذکر شده در بالا انجام شود و بدون ترس از خطاها در طول فرآیند بسیار بیشتر انجام شود. هتلدارانی که از موتورهای رزرو وب استفاده می کنند، شاهد افزایش تعداد رزرو های مستقیم هستند.

 

با رزرو کردن مهمانان به طور مستقیم در وب سایت خود از طریق یک روند ساده، رزرو مستقیم هتل می تواند افزایش یابد. یک موتور رزرو اینترنتی باید برای رزرو مستقیم هتل افزایش یابد.

 

3) ارائه بهترین نرخ موجود

 

مسافران هوشمند همیشه سیستم عامل OTA را مرور می کنند تا بدانند که بهترین معامله ها را می توان جستجو کرد و رزرو کرد. صاحبان هتل ها که بهترین نرخ موجود در وب سایت خود را نشان می دهند، فرصت بیشتری برای تضمین رزرو مستقیم دارند. بهترین نرخ های موجود هرگز نباید بالاتر از آنچه که در سیستم عامل های خارجی نمایش داده می شود. در مقایسه با پهنای باند بالا در سایت، قراردادن این قرارداد آسان تر می شود، زمانی که کاربران آنلاین بتوانند بهترین بسته را در وب سایت هتل مشاهده کنند. یکی از این پلتفرمهاست که به مقایسه قیمت فوری در وب سایت ها می انجامد و به این ترتیب اعتماد آن را افزایش می دهد