فصل تعطیل به زودی بر ما خواهد بود! هالووین در اطراف گوشه و هتلداران در حال حاضر قرار دادن کلاه فکر خود را برای ایده های بازاریابی هالووین. این زمانی است که تعداد زیادی از مسافرین همیشه در جستجوی بهترین خدمات هالووین بسته، رویدادهای سرگرم کننده و احزاب هستند. هتلداران باید بهترین راه برای جذب مهمانان هتل این هالووین 2017 را پیدا کنند. راه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید از ایده های تبلیغاتی هالووین استفاده کنید تا رستوران های هتل خود را مشغول نگه دارید و اتاق هایتان به طور کامل در فصل تعطیلات رزرو شود.

داشتن یک کیسه مخلوطی از ایده های بازاریابی هالووین، نام تجاری هتل شما را از رقابت کنار خواهد گذاشت. این نیز فصل است که یکی از بزرگترین برای هزینه مصرف کننده است و هتلداران باید نوآورانه برای تشویق رزرو و فروش فوری است.

همانطور که ما در حال آماده سازی برای جشن گرفتن این ماه شبح وحشی و غربی ها هستیم، هتلداران این وظیفه را برای ایجاد این زمان هیجان انگیز برای بزرگسالان و کودکان به طور یکسان انجام می دهند. اگر شما تعجب می کنید که چگونه برای جذب مهمانان هتل، پس از بررسی بهترین راهبردهای بازاریابی برای جذب مشتریان.

برخی از ایده ها برای جذب مهمانان این هالووین

1. مسابقه آنلاین را اجرا کنید

اجرای مسابقه در مورد موضوع هالووین به شما کمک می کند، مالک هتل، برای استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر. رسانه های اجتماعی یکی از مناسب ترین سیستم عامل ها برای به روز رسانی هالووین هتل شما است. از مشترکین خود بخواهید عکس های خود را در دنده هالووین ارسال کنند. اطمینان از مشارکت آسان با هشتگ های مربوطه. شما می توانید آن را بر اساس رأی نگه دارید و یا برنده برای لباس Spookiest و بیشتر انتخاب کنید. مسابقات رسانه های اجتماعی مانند این باعث ایجاد وزوز و ایجاد ترافیک نسبت به سایت شما می شود. یک برگ جداگانه در وب سایت خود برای عکس های شرکت کننده و اعلامیه های برندگان هتل آپارتمان حفظ کنید. اطلاعات را در همه کانال ها به روز نگه دارید. مسابقات آنلاین یکی از جذاب ترین و جذاب ترین ایده های تبلیغاتی هالووین برای هتل ها است.

2. ارائه ایده های بسته بندی هالووین، همکاری با سازمان های محلی رویداد

یکی از راه های جذب گردشگران به ملک هتل شما، همکاری با برنامه ریزان رویداد محلی و سازمان دهندگان است. خرید بلیط برای رویدادها در داخل و اطراف هتل هتل خود. پیشنهاد این را با بسته اتاق خود را به عنوان تعطیلات برای فصل تعطیلات. این باعث می شود تا بازدیدکنندگان جدید برای کشف محل مورد نظر تشویق شوند. علاوه بر این، نام تجاری هتل شما نیز افزایش خواهد یافت، زمانی که برگزار کننده رویداد هتل ملک را در رویدادهای تبلیغاتی ذکر می کند. به دنبال جذابیت هایی برای نمایشگاه های صنایع دستی، جشنواره های کدو تنبل، تورهای رمز و راز، شکار های شبح وحشتناک و غیره برای جذب گروه هدف مناسب باشید. شما همچنین می توانید بسته های Halloween Weekend Getaway را با تعدادی افزودنی و فعالیت ها برای تشویق مهمانان برای لذت بردن از تمام آخر هفته در هتل هتل خود ارائه دهید. برای جذب مهمانان این هالووین، یک انگیزه مناسب را با یک قیمت جذاب ارائه کنید.

3. تاکید بر دکور هتل

صاحبان هتل می توانند خلاقیت خود را برای ایجاد دکوراسیون هتل که با موضوع هالووین می آیند، بسنجند. هتل ها در سراسر جهان از قبیل هتل آکسفورد در دنور، برای ساخت یک دکور شبح وحشی رفتند. نام تجاری هتل، با تاریخچه خالی از سکنه، تضمین می کند که دکوراسیون تم ها را پشتیبانی می کند و این موضوع به عنوان یک طرح تبلیغاتی مناسب برای هالووین به منظور افزایش دید و درآمد هتل کمک می کند. شما همچنین می توانید در خارج از منزل تزئین کنید و مهمانان را دعوت کنید برای شرکت در کنفرانس ها، تمیز کردن دکوراسیون کدو تنبل و موارد دیگر. تجربه ای شبح وار با عنکبوت ها، سحر و جادو ها، ارواح، جادوگران، کدو تنبل و آثار را به ارمغان بیاورد! یک منو مخصوص مضمون هالووین داشته باشید. مهمانانی که از این هتل بازدید می کنند تجربه ای بی نظیری دارند - عکس ها و به روز رسانی ها به طور خودکار در کانال های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود که باعث می شود استراتژی بازاریابی و نام تجاری شما نیز افزایش یابد. هتل آپارتمان فراموش نکنید که کارت بازدیویی خود را در ترفند یا کیف چمدان درمان کنید تا در پایان مهمانی ارائه شود.

4. تمرکز بر بازاریابی ایمیل

اگر شما به دنبال جذب مشتریان این هالووین هستید، ایمیل های بازاریابی خود را به موقع تضمین کنید. این اکتبر، کمپین های ویژه ای را اجرا می کنند که به نوع سازمان یافته مسافران و همچنین برنامه ریزان آخرین لحظه اشاره می کنند. محتوا و تصاویر مناسب برای ارائه تخفیف، تبلیغ کدهای، به روز رسانی مسابقه و معاملات بسته به پایگاه داده مشترک موجود خود را توسعه دهید. برای مثال ایجاد یک فوریت برای رزرو اتاق با آخرین معامله هالووین در دسترس است فقط 24 ساعت. تخفیف یک روزه (به عنوان مثال: قیمت پایین ترسناک) اغلب به میزان مناسب کلیک با نرخ خاص رزرو میرسد. کمپین های مضمونی که در طول ماه در سراسر مفهوم "ترفند یا درمان" اجرا می شوند با محتوای سرگرم کننده و جذاب، مشترکا درگیر خواهند شد. پیام نهایی تماس خود را به عمل ساده و روشن بگذارید. بهترین نرخ های موجود را ذکر کنید تا رزرو های سریعتری از کاربر آنلاین دریافت کنید.