در این عصر اطلاعات فوری، فناوری به ضرورت برای صنعت مهمان نوازی تبدیل شده است. مهمانان می خواهند اطلاعات فوری در مورد دسترسی به اتاق، نرخ، بررسی ها، امکانات هتل و غیره به معنای واقعی کلمه در نوک انگشتان خود، هتل آپارتمان خود. هتل ها باید با توجه به نیاز مهمانان خود، اطمینان حاصل کنند که هزینه های فن آوری هتل ها را به شدت افزایش می دهند.

با توجه به مطالعات فن آوری محل سکونت ؛ هتل ها در سراسر جهان برنامه ریزی برای صرف 54٪ بیشتر در تکنولوژی در سال جاری با اولویت های اصلی پرداخت و امنیت داده ها، بهبود تکنولوژی در اتاق، پهنای باند و مشارکت تلفن همراه.

بهترین خبر این است که این سرمایه گذاری در واقع برای هتل ها در مسیر طولانی مفید است. روند تکنولوژیکی به هتل ها اجازه می دهد تا به پیشرفت های بزرگ و همچنین پس انداز برای اموالشان کمک کنند.

روند بالا فن آوری:

افزایش تمرکز بر پرداخت و امنیت داده ها

با افزایش جرایم اینترنتی و افزایش سرعت اینترنت، هتل ها تضمین می کنند که به شدت در پرداخت و امنیت داده ها سرمایه گذاری می کنند. در مقایسه با سال 2015، هتل ها قصد دارند بودجه خود را در این جنبه خاص 25 درصد افزایش دهند. هتل ها می خواهند به مهمانان خود اطمینان دهند که آنها دروازه های پرداخت امن برای هر گونه معاملات آنلاین و تلفن همراه و همچنین امنیت آنلاین پیچیده را برای محافظت از اطلاعات شخصی در مورد مهمانان خود دارند.

 هتل آپارتمان

معرفی اتاق های هوشمند و امکانات

تلویزیون های صفحه لمسی، شارژرهای بی سیم، ایستگاه های اتصال، روشنایی اتوماتیک و کنترل دما ... این خواسته های مسافر هزار ساله است. آنها می خواهند اتاق ها و همچنین امکانات کنفرانس هتل را به لحاظ تکنولوژیکی معقول. به همین دلیل است که طبق بررسی هتل آپارتمان و هتل ها سرمایه را به دستگاه های کنترل اتاق و 16٪ به تلویزیون های هوشمند اختصاص می دهند.

هتل Pottinger در هنگ کنگ می رود مایل اضافی و فراهم می کند تلفن های هوشمند در تمام اتاق خود را با داده های تلفن همراه رایگان و تماس های IDD به کشورهای انتخاب شده است. مهمانان می توانند از طریق تلفن برای حرکت در سراسر شهر در طول اقامت خود در هتل استفاده کنند و تلفن نیز در مورد تبلیغات خاصی برای مهمانان و همچنین جزئیات محلی در مورد شهر استفاده می کند.

ارتقاء پهنای باند

با توجه به Blake HTNG، بزرگترین اولویت مهمان این است که WiFi باید کار کند و رایگان باشد. پهنای باند باید پشتیبانی کند؛ وسایل چند منظوره مهمان در اتاق و همچنین در اموال، امکانات اتاق هوشمند، ابزارهای کنفرانس تکنولوژی باهوش، سیستم مدیریت هتل و غیره.

در سراسر جهان، هتل ها پهنای باند اموال خود را بهبود می بخشد تا مهمانان خود بتوانند بدون هیچ گونه سکته، از اینترنت استفاده کنند.

ادغام تلفن همراه

همانطور که در وبلاگ قبلی ما اشاره شد - چگونه دستگاه های تلفن همراه بر آینده از مهمان نوازی تاثیر می گذارند، دستگاه های تلفن همراه و تلفن های هوشمند بخشی از تجربه هتل کامل است، درست از تهیه رزرو برای چک کردن.

در هتل های ، مهمانان می توانند از گوشی های هوشمند خود به عنوان کلید های تلفن همراه استفاده کنند تا درب اتاق هتل خود را باز کنند و به مناطق دسترسی مهمانان دسترسی پیدا کنند. در ویرجین هتل در شیکاگو، مهمانان می توانند از آنها برای کنترل دمای اتاق و روشنایی و کنترل از راه دور تلویزیون استفاده کنند.

آخرین روند شامل کیوسک های تلفن همراه برای چک کردن و چک کردن، و همچنین ارائه دربان جیب، که در آن مهمانان می توانند از طریق برنامه های هتل به اطلاعات محلی دسترسی پیدا کنند.

مشارکت تلفن همراه

مشارکت تلفن همراه بسیار کم استفاده شده است و دارای امکانات بالایی برای هتل ها برای افزایش درآمد خود است. هتل ها می توانند از گوشی های مهمان خود اطلاعاتی را ارائه دهند تا پیشنهادات ویژه ای برای آنها ارائه دهند و همچنین نقاط مختلف فروش در هتل را بالا ببرند.

مشارکت با موبایل هتل ها را قادر می سازد تا با توجه به ترجیحات خود و ایجاد بسته های ویژه به دلخواه خود، تجربه مهمانی خود را برای مهمانان خود فراهم کنند.

 

هتل های استاروود با استفاده از چراغ های فعال بلوتوث برای ایجاد تجارب شخصی، آنها مکان هایی را در نزدیکی ورودی به املاک خود قرار می دهند، به طوری که مهمانان به محض ورود مهمانان به هتل می توانند با نام هایشان به آنها خوشامد بگویند.

 

فناوری برای همیشه تغییر می کند و ممکن است همیشه برای هتل ها امکان پذیر نباشد اما باید تلاش کنند تا با آخرین روند رو به رو شوند. ادغام برخی از روند فوق باعث خواهد شد تا هتل ها به راحتی به صورت آنلاین در دسترس قرار گیرند، نقاط مختلف فروش خود را ارتقا دهند، خدمات فردی ارائه دهند و منجر به وفاداری مهمان شوند، با استفاده از گزینه های الکترونیکی بیشتر به جای وثیقه چاپ، همه در نتیجه سودآوری بهتر برای اموال خود. این یک وضعیت کامل برنده است.