هنگامی که به زندگی لوکس می آید، هند بهترین تجربیات عجیب و غریب را ارائه می دهد که مطمئنا شما را از پاهای خود می کشاند. هتل های بوتیک آن و خواص میراث دارای شکوه قرون وسطایی سلطنتی و امکانات و راحتی فوق العاده مدرن است. ما به شما یک لیست از بهترین سوئیت های هتل در هند را ارائه می دهیم. به همین ترتیب کسانی که لباس های ابریشمی و دمپایی پوشانده می شوند، و برای عقب نشینی بزرگی آماده می شوند!

هتل آپارتمان مشهد

اوج لذت و عظمت را در این مجموعه لوکس هشت باری در قلب دهلی تجربه کنید. این تزئین باشکوه شامل سقف برگ طلا، چوب سخت، وسایل نقره ای دستباف و نقاشی های نیمه قیمتی همراه با امکانات و وسایل راحتی در سطح جهانی است. این مجموعه ریاست جمهوری 4800 فوت مربع دارای دو اتاق نشیمن، مطالعه خصوصی، سالن شخصی، فضای ناهار خوری برای 12 سالن، اتاق خواب ایده آل و حمام لوکس با لوازم آرایشی Asprey London، جکوزی و دوش باران است.

 

اضافه کردن به این انتقال فرودگاه رایگان در یک لوکس  سرویس تلخ و یک مجموعه اسپرت زن و شوهر منحصر به فرد. با توجه به شیشه ای ضد گلوله و آسانسور خصوصی، این مجموعه لوکس با حفظ حریم خصوصی و امنیت فوق العاده و انتخاب ترجیحی اقامت سلطنتی و مقامات دولتی است.

تخت سوئیت بزرگ ریاست جمهوری در سراسر منطقه 7500 فوت مربع، شما را با عظمت و شکوفایی آن، منظره های باغ پانوراما، خدمات 24 ساعته یخچال و فریزر و ترکیب چشمگیر دکور های معاصر و طرح های مغول آشنا می کند. دو اتاق مجلل اینجا با تخت خواب، سیستم صوتی و تصویری هتل آپارتمان سفارشی، حمام مرمری Gris Ferrari، امکانات امکانات بولگاری، وان حمام گرداب و دسترسی مستقیم به کلاس خصوصی، استخر خصوصی و تاج امکانات جراحی سونا و سونا.

 

علاوه بر این، مجموعه نفیس مجموعه ای از اشیا و مبلمان از سراسر جهان - بهترین فرش، لوسترهای کریستال مورانو و نقاشی های بی ارزش - مطمئنا شما را به عنوان یک موزه هنر عجیب و غریب احساس می کند. در حالی که در اینجا، تاریخچه تاتا را با مجموعه ای نادر از عکس ها در صفحه ای که از آرشیوهای Tata در پون برگزار می شود، کشف کنید.

زندگی بی نظیر را در این مجموعه مجلل با چشم انداز 400 ساله شهر حیدرآباد زنده نگه دارید. این زیبایی توسط شاهزاده خانم اسرا بازسازی شده است، این مجموعه قرن نوزدهم مطمئنا شما را در زمان به شکوه و عظمت سلطنتی خواهد آورد. وارد یک کالسکه اسب بخار می شوید، به یک وعده خوشبختی بزرگ. مجموعه دوبلکس با شکوه دارای یک استخر خصوصی، باغ، صندوق خصوصی و آشپزخانه و منطقه جداگانه برای مهمانان است.

 

حمام سنگ مرمر کارارا با جکوزی، استخر خصوصی و دسترسی منحصر به فرد به جوی اسپا برای اقامت سلطنتی نهایی است. اضافه کردن به آن، تجربه مانند جلسات یوگا خصوصی، فعالیت های خانوادگی، امکانات ورزشی، مذاکرات تاریخی، و تماشای فیلم در زیر ستاره.

سوئیت شامبو، قصر تاج دریاچه، اودیپور

 

در حال حاضر خانه لذت بخش از ماهانان ماور، کاخ تاج دریاچه در اویدایپور، در حال حاضر سواب هتل  یکی از گران ترین سوئیت های کشور را در اختیار دارد. اقامت در اینجا با یک فرودگاه اضافی در یک ماشین لوکس و یا پرنعمت شروع می شود و پس از آن دوغ گلبرگ های گل رز به شمار می آید، زیرا نگهبانان زیر سادار گات را در زیر چترهای سنتی دوزی اسکورت می کنند.

 

در داخل، این مجموعه با شکوه همراه با شراب تلخ، شکلات و سبد میوه، غذا در اتاق 24 ساعته، بوفه شخصی، نمایش شهر پانورامیک و امکانات پیشرفته ای ارائه می شود. از منوی دهان آبیاری برای شخصی که فقط برای شما مناسب است، لذت ببرید، در کابینت های شلواری و تختخواب کینگ، آرامش کتابخانه های خصوصی با کارهای ادبی نادر، باز کردن در حمام سلطنتی مشرف به دریاچه پیکولا و لذت بردن از لذت بردن از شیکارا سواری در طول غروب خورشید.