مکه برای دوستداران کوه ها، منالی دارای مناظر و فعالیت هایی است که گردشگران به این مقصد از سراسر جهان پرورش می دهند. سامرها در اینجا از طریق هتل آپارتمان رودخانه لذت میبرند، در حالی که زمستان برای اسکی، فصلی با استقبال گرم از رودخانه و پیاده روی در کنار جاده است. جاده بازار، فعالیت گردشگری را در طول سال ها می بیند، گردشگران برای غذا، دیدنی و خرید می روند. اگر میخواهید بهترین لحظات را تجربه کنید، به یکی از هتلهای منالی در خیابان بازار بروید.

قلعه مانالی هتل 10 اتاق مجهز و با استحکام طعم دار در اینجا پایه و در عین حال راحت است و تراس و باغی از منظر تازه و جذاب باغ های میوه ای و قله های برفی در اطراف. قلعه  همچنین در نزدیکی برخی از جاذبه های توریستی مهم در منالی واقع شده است و فاصله آن از صومعه تبت است. این هتل پایه ایده آل برای مسافران گردشگری است که می خواهند دسترسی آسان و راحت به بهترین وجهی که شهر می تواند ارائه دهد. از معبد مانو، یک معبد مقدس و مقدس برای خالق نژاد بشر بازدید کنید. دامنه های سبز پر زرق و برق، مسیرهای پیچشی که پشت کوه ها ناپدید می شوند، قله های برفی، جریان های پر زرق و برق و صدای گول زدن Beas باعث می شود در هتل تقریبا درمانی باقی بماند. اتاق ها ساده و مجهز به امکانات اولیه هستند، اما سرویس گرم کارکنان شما را برنده خواهد کرد. هتل کمتر از 500 متری از مرکز خرید اصلی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس نیز نزدیک است، همانطور که بسیاری از رستوران های محبوب در بازار راه. هتل ، در مرکز شهر منالی، یک هتل کاملا خدماتی ارائه می دهد و اقامت های راحت و راحت را ارائه می دهد. مهمانان خود را در میان محدوده زیبایی و آرامش می بینند، زیرا از دیدگاه جالب از کوه های اطراف، جنگل ها و جاده های پر مشغله از اتاق هایشان لذت می برند. خدمات گرم و مهمان نوازی این هتل را به خصوص در خانواده ها محبوب می کند. هتل نیز یک انتخاب خوب برای مسافران تفریحی و افرادی است که میخواهند تجربه سفرهای واقعی را با هزینه معقول دنبال کنند. در حالی که در هتل ، اطمینان از بازدید از معبد هتل آپارتمان ، معبد غار باستانی واقع در پایه هیمالیا است. این غار، که توسط جنگل های سدان محاصره می شود، هیچ بت را به خانه نمی برد، بلکه یک سنگ بر روی زمین است.  یک مجتمع بوتیک مدرن است که در مرکز شهر شلوغ قرار گرفته است و از لحاظ دیدنی با تمام نقاط اصلی توریستی در داخل و اطراف منالی محبوبیت دارد. این هتل قدیمی و جدید را با هم ترکیب می کند معماری مدرن با میراث هند، به سبک مهمانان و پیچیدگی آن در میان محیط طبیعی می پردازد. اتاقها از لحاظ زیبایی طراحی شده و با تمام امکانات مدرن مجهز شده اند. در حالی که در هتل جدید پارامونت، تور را به نقاط توریستی اطراف مانند معبد هتل آپارتمان بروید.

هتل چاندان هتل چاندان شناخته شده برای اینکه شسته و رفته است، در میان گردشگران محبوب برای خدمات عالی و مکان زیبایی است. این هتل 14 اتاق تنها در 5 دقیقه پیاده روی از جاده بازار است، اما هنوز هم از جمعیت و هرج و مرج است. جنگل های کاج ضعیف، املاک و مستغلات را در آن قرار می دهند، در حالیکه رودخانه بیس از طرف مقابل عبور می کند، در حال حرکت کامل است. این هتل با نمایش زیبایی از مراتع چمن دار و صخره های کاج پوشش می دهد و از نظر انتخابی مناسب برای انواع مسافرین در طول سال است. انتظار برای پیدا کردن اتاق های مجهز با تمام امکانات لازم در این هتل 1 ستاره.

شویلاویک برای مسافران و مکان های عالی و منظره ای محبوب است. اتاق های لوکس اینجا در یک سبک معاصر طراحی شده اند و اشاره ای به معماری جهره سنتی می کنند. پنجره ها به نفس نفس کشیدن از کوه های برف پوشیده شده، جنگل های چوب درختی و رودخانه باز می شود. مکان های گردشگری محبوب مانند رودخانه رودخانه، دره سلانگ، بیس کند (دریاچه چاندراتال)، پاس چاندراخانی و سد پاندو نیز از این جا به راحتی قابل دسترسی هستند.