گوا به شما یک چیز یا دو در مورد susegado نشان می دهد - تمایل به باز کردن و استراحت. گاو هرگز ناامید کننده نیست، آیا شما مقصد را انتخاب کرده اید تا به جست و خیز کردن ساحل، تحسین کنجکاوی شما در مورد فرهنگ و تاریخ و یا خنثی کردن عاشق طبیعت در شما بپردازد. مهم نیست که دستور کار شما برای تعطیلات خانوادگی چیست، اجازه دهید که تعادل را به سمت لوکس برسانیم. اقامت در هر یک از این هتل های لوکس در گوا و تجربه خدمات سفارشی از جمله هدایای شخصی برای بچه هایتان، بطری های شامپاین، افزودنی های پشم، توجه کنسرسیوم و خیلی بیشتر. هتل آپارتمان در 45 کیلومتری فرودگاه بین المللی گوا واقع شده است و زندگی شیرین لوکس را نشان می دهد. املاک فوق العاده توسط باغ های سرسبز احاطه شده است، و پنجره ها در اتاق های رفت و آمد باز می شود و یا به باغ، استخر، و یا اقیانوس بزرگ. احساس لمس کم رنگ شده با دکور ملک شروع می شود،

و هر اتاق با رنگ های ظریف متعادل می شود. جزئیات خوب به نظر می رسد، اما برای مراقبت از ظاهر. در هر اتاق از بهترین امکانات مدرن انتظار می رود، از جمله یک تلویزیون صفحه تخت، چای و قهوه، مینی بار و حمام همراه با وان حمام. تجربه های بسیاری در انتظار مهمان ها شامل آبگرم، استخر پرتقال، سالن زیبایی و پنج رستوران است. والدین با خوشحالی می توانند بچه های خود را در منطقه بازی کودکان دوستانه به عنوان آنها را در یک بار در نوار است. غذای اروپایی و هند را در کافه لذت ببرید یا طعم های مورد علاقه خود را در هتل آپارتمان و از آن لذت ببرید. تپه آگواادا در حدود 100 متری از فورت آگودا واقع شده است و دارای ویژگی های پرتغالی، بالکن های خصوصی و رنگ است. اتاق های آبی سرد از اکثر اتاق ها در آشپزخانه و مبلمان چوبی محکم به حق سلطنت ختم می شوند. به زمین تنیس در فضای باز برای بازی پمپاژ آدرنالین با خانواده بروید و یا آن را با یک چلپ چلوپ در استخر خنک کنید. و زمانی که اشتهایتان را افزایش دادید، با برای انتخاب غذاهای محلی و بین المللی متوقف شوید. یا بین رستوران های ایتالیایی یا غذاهای دریایی در هتل را انتخاب کنید.

هر آنچه که شما در آگودا تاج فورت می کنید، می توانید از تجارب امضای تاج اطمینان حاصل کنید، انتظار می رود که شما را ترک کند. گوا ماریوت توچال و اسپا لوکس در آبهای دریای عرب در در ناحیه شمال غوا می باشد. این ویژگی فقط چند مرحله از کازینو کارناوال، محل بازی و سرگرمی های هیجان انگیز و سواحل دیگر منطقه به همراه امکانات عریض مانند اسپا کامل، مرکز تناسب اندام و استخر خوب نگهداری می شود. گوا ماریوت، وعده ی سرگرمی را با یک لایبرالی لوکس می دهد. این است که آیا اقامت در هر یک از اتاق، نمایش باغ، اتاق نمایش خلیج، Bay View Patio، یا Bay View Suite؛ افتخار در رستوران های منحصر به فرد که غذاهای محلی و محلی را عرضه می کنند؛ یا بسیاری از تجربیات دیگر که انتظار دارند تا در این ملک گسترش یابد، تعطیلات خانوادگی شما در اینجا مجبور به تبدیل شدن به یک حافظه طول عمر است. The Leela Goa، به عنوان تنها اقامتگاه تفریحی ساحلی و رودخانه ای در هند، ترکیبی زیبا از تجارب است که با شکوه دریاهای عربی و آرامش رودخانه Sal متفاوت است. دیدگاه نفس از لجن، آرامش آرام رودخانه و رعب و وحشت از ساحل Mobor، گسترش به مناطق خصوصی هتل، فقط یک نوک از کوه یخ برای آنچه که پیش رو است. از مجموعه ای از گزینه های اقامت در سراسر اتاق، سوئیت، سوئیت های باشگاه و ویلاها را انتخاب کنید، که همه منعکس کننده تاریخ گذشته پرتغال زمین است. شما ممکن است در تجارب مختلف در خانه مانند بازدید از میراث، لحظات آبگرم و غواصی های فرهنگی لذت ببرید. یا تصمیم بگیرید که در منزل در منزل باقی بمانید و در کنار استخر با بچه هایتان چلپ چلوپ شوید، در ساحل شیک بگذارید، دوچرخه سواری را در اطراف ملک، یا به سادگی در حالی که دور بودن در یکی از رستوران های خود را با سرآشپزها در اطراف برخی از بیشتر غذاهای طعم دهنده. اگر دوست دارید لحظه ای آرام با همسرتان به دست بیاورید، حتی یک صندوقچه برای مراقبت از بچه هایتان وجود دارد.