راجستان مفهوم ماجراجویی عاشقانه است، پر از داستان های عامیانه سلطنتی که بعدها زمین ها را اداره می کردند. کاخ ها و قلعه ها، با باغ های لذت بخش و گذرگاه های مخفی، گردشگران کنجکاو را در طول سال ها دیده اند. در این عجایب بوتیک هتل ها در راجستان خیس خوردن در عظمت خیابان های سنگفرش خیابان و دیدگاه های لوکس دریاچه ای.

 

45 اتاق با طعم و مزه در این اقامتگاه طلایی وعده مهمانان بهترین لوکس. این هتل بوتیک در راجستان زمانیکه محل اقامت اربابان بود، توضیح می دهد که جزئیات دقیق و طرح های سلطنتی راجستانی که در دکور حاکم شده اند. هتل آپارتمان با حیاط ها و کوچه ها در اطراف ملک وعده می دهد که مهمانان خود را در سفر به خطوط حافظه در امتداد راهروهای سلطنتی بگذرانند.

 

در هتل آپارتمان، جیپور، شما ترکیبی کامل از مهمان نوازی سنتی و امکانات معاصر را پیدا خواهید کرد. اتاقها به راحتی با امکانات و راحتی مدرن مجهز هستند و رستوران داخلی در خدمت تهیه آبوهوا محلی و بین المللی است. یک نوار کنار استخر علاوه بر جذابیت عجیب این هتل بوتیک. هنگامی که در هتل آپارتمان هستید، مطمئن شوید که در تراس پشت بام بنشینید و دیدگاه های نفس گیر خود را از فوریه نهرهار می برید.

 

هتل با پیگیری پیاده روی میراث، تورهای شهر، و تورهای خرید می باشد.

 

محل این هتل لوکس بوتیک در راجستان، همراه با مهمان نوازی گرم کارکنان، باعث می شود که آن را با تمام مهمانان خود تجربه کنید. خانه های طلایی از اجاره تاکسی برای کمک به مسافرت، به خاطر راحتی که به مشتریان ارائه می دهد، شناخته شده است.

 

12 اتاق مجهز به زیبایی طراحی شده است، با تعادل کامل از سلیقه های مدرن همراه با دنیای قدیمی، جذابیت سنتی. رستوران پشت بام است که به شدت توصیه می شود، و برخی از پیشنهادات خوشمزه، به ذکر نیست یک دید عالی. علاوه بر این، مهمانان خوشامد می گویند که غذاهای شگفت انگیز راجستانی را با خود ببرند! این یکی از هتل های بوتیک است که واقعا معتقد است که مهمانان خود را در خانه احساس کنند.

 

Rohet Garh یک نقطه نرم در قلب مهمانان خود را با خدمات گرم و معماری نفس گیر زیبا پیدا می کند. ملک با شکوه یک دارایی میراث بازسازی شده است که یک بار محل اقامت حاکمان Rohet بوده و دارای چمن های سبز پر از شکوفایی، باغ های مرسوم، مسیرهای طبیعت و غذاهای سراسر جهان است. زمانی که راتورها در قدرت بودند، در وسط کویر تور قرار داشتند، این بار یکی از مهمترین فئودالی مورور بود.

 

دکوراسیون این هتل به زیبایی معماری می افزاید. 36 اتاق مجهز و بزرگ، اطاق خواب راحت را تضمین می کند و هر اتاق با شخصیتی متفاوت طراحی شده است. از لحاظ فعالیت های تفریحی، تعداد زیادی از آنها انتخاب می شود، از جمله ناهارخوری، تماشای پرنده، شنا، تورهای شهر و اسب سواری. رستوران های داخل کشور برخی از غذاهای دهان آبی با غذاهای ملی و بین المللی را ارائه می دهند.

 

کاخ دریاچه ای که توسط هتل آپارتمان سر گانگا سینگ از ، کاخ ساخته شده است، یک اموال گسترده و بیش از 6000 هکتار در است. این مجسمه در حوالی دریاچه گاجن ساخته شده است، این ملک زمانی بود که یک شکارگاه متعلق به خانواده سلطنتی بود. امروزه این ویژگی خیره کننده ویژگی های پیچیده و طراحی شده است که سبک زندگی لوکس قدیم سلطنتی را برجسته می کند، با چمن های پر از برف، باغ های پر از سبز، تراس ها و بالکن ها.

 

این ملک مانند شاهزاده ولز، فرماندار عمومی لرد الگین، لرد اروین و لرد مونت بتنن میزبان است. 13 سوئیت سلطنتی، با تختخواب های چهار رنگی، پنجره ها و مبلمان، یک احساس معتبر از سنی گذشته را نشان می دهد. این بوتیک هتل دارای 32 اتاق مجهز است.

 

بیش از 300 سال سن، مدی حولی یک قصر تاریخی عجیب و غریب با 2 سوئیت و 14 اتاق لوکس است. این هتل در قلب شهر قرار دارد و به مهمانان آن دسترسی آسان به مغازه های توریستی و مفاصل معروف غذا می دهد و همچنین محیطی است که لوکس شهری را نشان می دهد. در طول ترمیم، تن سنگ ها به منظور به ارمغان آوردن اموال به سبک اصلی و عظمت خود را استفاده می شود.

 

رستوران های روباز به دلیل آماده سازی غذاهای ستاره ای و دیدگاه پانورامیک شهر که از آن ارائه می شود، به شدت توصیه می شود.