تپه های ناپایدار کرالا، دریاچه های کوهستانی با شکوه، و سبزیجات نخل آرام، آن را یک مقصد عالی برای تعطیلات آرام می نامند. دولت با تجربه های آشپزی، رقص سنتی و موسیقی و افراد دوستانه، تجربه ی یک نوع خاصی را ارائه می دهد. این هفت بوتیک هتل که در سفر بعدی خود به کشور خود خداوند قرار دارد می تواند به جذابیت عجیب و غریب خود اضافه کند.

هتل در آتیراپال

اگر شما مایل به بیدار شدن از گریه پرندگان، وزوز زنبورها و صدای غم انگیز آبشارهای آبشار آکاپیپال، دیدار از جنگل های جنگلی در جنگل های بارانی شولایار را ببینید. این جنگل های بارانی بامزه و بزرگترین آبشار آسیا، با هم، محیط را در Rainforest صمیمی، بزرگ، وحشی و عجیب و غریب، همه در یک بار. در حالی که وجود دارد، تجربه زندگی در یک خانه درختی منحصر به فرد با بالکن را از نظر افسانه ای از آبشار را از دست ندهید. استراحتگاه دارای استخر شنا و اتاق کتابخانه-تقدیر-تفریحی نیز می باشد. لذت بردن از غذاهای معتبر کرالا و در فعالیت هایی مانند ماهیگیری در رودخانه، قدم زدن درست به آبشار، گرفتن یک سافاری جنگل یا رفتن به دیدار توریستی به معبد گوروویور.

لوکس نرمافزار نلسحارور در جزیره نخل مخفی در شمال کرالا در نزدیکی دریای عرب پنهان است. به نظر می رسد که زمان در 12 حیاط منظم ایستاده است، و این فقط محل برای جدا شدن از تنش های زندگی است. این استراحت در اطراف اصول کرالا Vastu ساخته شده است که در آن کلبه های چوبی و کمربندی سنتی با فضای داخلی معاصر و تمام امکانات قابل تصور است. سواحل مرطوب پالم در یک طرف و سرسبزی باغ های ادویه تپه ای از سوی دیگر، آرام آرام را برای آرامش کامل و سلامتی فراهم می کند.

فرهنگ عجیب و غریب کرالا و میراث شگفتانگیز در فتو هتل  استعماری است. نمونه سبک زندگی نازک دولت، خانه های الهام گرفته از هلندی-پرتغالی، bistros و فروشگاه های عتیقه در خطوط در اینجا. یک هتل بوتیک که به همان اندازه جذاب و جذاب است، واقع در قلب فورت است. این عمارت زرق و برق دار با 9 اتاق با تهویه مطبوع، رستوران غذاهای دریایی و مرکز یوگا، تورهای شهر، سواری قایق ها و امکانات مختلف دیگر را ارائه می دهد. اگر علاقه خاصی به جمع آوری عتیقه دارید، می توانید از این موضوع مطلع شوید که مسافرین تیسا متعلق به دو تن از بهترین نمایندگی های هند در عتیقه است.

 

این خانه افسانه ای در کوفی میزبان رؤسای جمهور، نخست وزیران، جانبازان، سفیران و دیگر مقامات ارشد دیگر از هند است. با وجود چنین نام های برجسته ای در رپرتویور آن، تجربه اقامت در این بوتیک میراث سه طبقه، فروتن و پر از لحظات دیدنی است. تمام شش سوئیت ظریف از شبکه های ماهیگیری چینی در ساحل فورت کوچی چشم پوشی می کنند، که چند دقیقه دور از این خانه خانواده ی یهودی مشهور است. این سوئیتها با پانل چوب ساج در کف، سقف و راه پله هایی که به طور مداوم یادآور گذشتۀ شگفت انگیز آن هستند، مجهز شده اند. رستوران Menorah چند غذای غذاهای مضر یهودیان را خدمت می کند. این خانه دارای یک استخر شنا، یک منطقه بزرگ سالن و اسپا است.

 

 

درمان های آیورودای مشهور جهان که توانایی روان شما را بهبود می بخشد و شما را با لذت خالص پر می کند. در میان زیبایی تزلزل ناپذیر از دریا آبی زرق و برق دار، و شاخ و برگ سبز همه در اطراف شما، شما می توانید از روش های درمانی روغن زیاده عنوان اغلب به عنوان شما را در این رفت و آمد مکرر لوکس آیورودا خواهید لذت ببرید. مشاوره مفصل آیورودا خود را دریافت کنید و در درمان های جامع شامل درمان، تمرین، رژیم غذایی و داروهای گیاهی به منظور هدف قرار دادن شرایط خاص بیمار در بدن شرکت کنید. علاوه بر این، محل اقامت روستایی مباهات امکانات مدرن، و یک رستوران در هوای آزاد با یک انتخاب از هتل گیاهی ظروف، سالاد و آب میوه شما را ترک خواهد برآورده و تجدید از درون.

 

در هتل آپارتمان ، شما یک کلاه عتیقه ای و پستاندار را با افتخار بر روی دیوار و یا کابینت نوار قدیمی با انتخاب ویولت های سالخورده می بینید. در طول این اموال CGH زمین، که در سال 1895 به وقوع پیوسته است، نمونه های جالبی و گاهی جذاب، جالب و جذاب در مورد گذشته های رنگارنگ شهر پیدا خواهید کرد. و در میان این ها، شما از یک اقامت لذت خواهید برد که با طراحی، غذا و مهمان نوازی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. هر چه بیشتر، نسیم خنک از بندر هر روز صبح به شما تبریک می گوید. استیک فرناندز مخصوص خود را از دست ندهید.