یک برنامه ملاقات مشغول، ساعات کار طولانی و تعدادی برنامه در ذهن شما - هر زمان که هستید، ذهنیت شما در همه این موارد و خیلی چیزهای دیگر بوجود می آید. اما سفر تجاری شما همچنین می تواند سرگرم کننده، هیجان انگیز و جوان کننده باشد. همه چیز شما نیاز به نگاه به اقامت خود را فراتر از اتاق هیئت مدیره است. در اینجا لیستی از هتل های لوکس کسب و کار ما در سراسر کشور است که به شما اجازه می دهد که فقط آن را انجام دهید .

هتل آپارتمان مشهد

کاخ لیلا، بنگالورو

کاخ لیلا، بنگالورو شخصیت بزرگی است. دور از جنون شهر، ملک طلایی شما را با آغوش باز استقبال می کند. هر انتخاب انتخابی شما از هشت طبقه موجود، انتظار می رود که اقامت عالی، مهمان نوازی بی نظیر و تجربیات تجربی را تجربه کنید. رستوران های 5 تخصص در هتل هر دو جشن برای چشمان و عادت شما هستند و برای شما بیشتر دلسرد می شوند. پس از یک روز هتک حرمت در محل کار، هتل اسپا را برای ماساژ روزانه و یا به سادگی در کنار استخر پس از شنا شنا کنید. موقعیت استراتژیک هتل به شما اجازه می دهد تا به برخی از اماکن توریستی محبوب در 10 کیلومتری شعاع مانند کاخ بنگلور (9 کیلومتر)، Basilica سنت مری (7 کیلومتر) و باغ گیاه شناسی (2 کیلومتر) بازدید کنید.

لذت بردن از یک تاریخچه همراه با لوکس و راحتی در ITC بزرگ چولا، چنای. ساختار واسطۀ الهام گرفته از سلسله چولا، پیچیده گرانیت پیچیده و حجاری غنی است که تمام اموال را پوشش می دهد، پس از یک روز طولانی کار، به شما کمک خواهد کرد که در کنار او بمانید. به غیر از گزینه های استاندارد برای اتاق ها و سوئیت های لوکس، مسافران زن می توانند خود را در اتاق اوا رزرو کنند، که طعم و مزه برای حساسیت زنانه و امنیت بالا طراحی شده است. پس از یک جلسه آبگرفتی روحانی، می توانید با خدمات سلامتی خود، به ویژه غذاهای "Swasthaya"، تنش زدایی کنید. دیگه چی؟ از غذاهای لوکس و بهترین غذاهای نمونه در رستوران های مشهور ITC لذت ببرید. و اگر برنامه شما اجازه می دهد، برنامه سفر به نقاط توریستی در نزدیکی مانند گینگی مسابقه، پارک چنای مار و پارک ملی گینگی را برنامه ریزی کنید.

نزدیکی آن به پارک های صنعتی و نقاط IT مانند مگورپاتا و هاداسپار، هتل آپارتمان مشهد مناسب برای سفر تجاری شما می باشد. در امتداد رودخانه مولو ماتا، اتاق های بزرگ، اتاق های بدون سر و صدا و مهمان نوازی بهترین در کلاس، آن را یکی از بهترین هتل های لوکس تجاری در کشور می کند. تجربه غذایی ناهار خوری در هتل به شما کمک می کند که شما یک غذای یا یک عجله رژیم غذایی باشید. اضافه کردن به اقامت خود، امکانات دیگر است که برای به دست آوردن یک تجربه جامع، می آیند. به عنوان مثال، شما می توانید روز خود را با یک جلسه قلب پر انرژی و یا قدرت یوگا در هتل  شروع کنید. در شب ها، صرفه جویی در وقت خود را برای شنا یا خود کتاب برای جکوزی در امضای خود. بله، هنگام برنامه ریزی سفر شما شامل نقاط محله مانند کاخ آقاخان (3 کیلومتر)، موزه قبیله ای (4 کیلوگرم)، موزه رجایی دینکار کلکار (8 کیلومتر) و غار پاتالور (8 کیلومتر).

از لحظه ای که در هتل به فرودگاه منتقل شده اید تا بررسی نهایی خود را انجام دهید، خدماتی که توسط هتل ارائه می شود، شما را به آرامش کامل می رساند. این هتل در نزدیکی فرودگاه IGI واقع شده و از لحاظ لوکس و سبک مطلوب ترکیبی از کلاس و راحتی است. دکور زیبا و مبلمان اتاق های کلاسیک آن، احساسات رسمی و در عین حال راحت را به داخل اتاق های رونق می دهد. جدا از بوفه های روزانه، منوی A-la-carte در رستوران های چند وظیفه هتل تعهد می کند که یک درمان لذت بخش باشد. احساسات خود را در آبگرم لوکس هتل تحریک کنید تا استرس کارتان را آزاد کنید. زمان صرف وقت برای سفر نیز بودجه. شما ممکن است چندین سایت دینی، تاریخی و میراثی را در نزدیکی اموال جستجو کنید.