هتل درویشی مشهد

 که دارای آسایش مسافرخانه، کیفیت مسافرخانه، و مارک های دیگر، اجاره تعطیلات راه اندازی شده توسط هتل ها انتخاب، مشارکت با شرکت های مدیریت تعطیلات اجاره، به ارائه یک جایگزین برای اتاق های هتل ها .

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت Airbnb در ویژگی های ما "چگونه Airbnb را ماموریت و یک نام تجاری یافت."

کسب و کار بزرگ است که اغلب مخل روند-اغلب پس از کشف آنها می توانید آنها را ضرب و شتم پیوست. در سال های اخیر، پس از تازه تراش باشگاه دلار اصلاح باشگاه و هری زده یک آکورد را با نسل وای، ژیلت آغاز شده جایگزین خود را دارد، و یونیلور (UL، -4.65٪) برای یک گزارش $ 1 میلیارد دلار خریداری دلار اصلاح باشگاه. و غول بسته بندی مواد غذایی را hustled به سازگاری با تغییر جهت به سمت ارائه طبیعی و ارگانیک: کمپبل سوپ شرکت (CPB، -0.55٪) به دست آورد Bolthouse مزارع و آلو آلی، و گوشت پردازش غول مواد غذایی تایسون (TSN، + 0.24٪ ) تا آنجا پیش رفت را به یک سهم در یک، راه اندازی پروتئین جایگزین گیاهی به نام فراتر از گوشت.

البته، همان است قبل از در صنعت مهمان نوازی است. این بود که مدتها پیش که مورگان هتل ها، ایان بوتیک Schrager، که در شهر نیویورک در 1980s باز یکی از انقلابی اول در نظر گرفته شد. در حال حاضر تقریبا هر شرکت هتل دارای پیچ و تاب خود را بر روی این مفهوم است. بنابراین ما نخواهد دید »در خانه توسط ماریوت" یا "هیلتون صفحه اصلی-سهام"؟ فردا نه. اما شاید به زودی. هتل درویشی مشهد

گزیده ای از داستان Airbnb را: چگونه سه بچه معمولی یک صنعت، میلیاردها ساخته شده ... و بسیاری ایجاد از جنجال، توسط لی گالاگر مختل، به در 2017 فوریه 14 منتشر شود، توسط هاتن میفلین هارکورت. کپی رایت © 2017. استفاده با اجازه.

یک نسخه از این مقاله در ژانویه 1، 2017 موضوع فورچون به عنوان بخشی از "چگونه Airbnb را ماموریت و یک نام تجاری یافت" ویژگی به نظر می رسد

گزیده ای از مصرف

 

بین قاره ای گروه هتل های - شرکت مادر به تعدادی از هتل های زنجیره ای، هتل درویشی مشهد از جمله تعطیلات مسافرخانه و هتل هالیدی این اکسپرس - در حال بررسی نقض احتمالی اطلاعات کارت های اعتباری مشتریان.

 

علاوه بر این به مارک های تعطیلات مسافرخانه، بین قاره ای دارای تعدادی از زنجیر: Crowne پلازا، سوئیت Staybridge، Candlewood سوئیت، هتل نیلی، حتی هتل ها، و KIMPTON. چندین هتل KIMPTON قربانی نقض کارت پرداخت در اوایل سال جاری، و برخی از خواص بین قاره متعلق اجرا شده توسط HEI هتل ها و استراحتگاه بخشی از نقض کوچک در اوایل سال جاری نیز هست.

 

منابع در صنعت مالی خبرنگار امنیت اطلاعات برایان کربس گفته اند که آنها در هتل درویشی مشهد حال دیدن معاملات جعلی بر روی کارت های که در خواص بین قاره ای، به ویژه تعطیلات مسافرخانه استفاده شد.