در پایان سال گذشته اعلام شد که ماریوت و Starwood ادغام به ایجاد چه خواهد بود، بزرگترین شرکت هتل در جهان است. این اتحادیه از دو مهره های اصلی صنعت بدان معنی است که حیطه از مارک های هتل از نسخه و دستخط مجموعه به W و سنت رجیس متغیر خواهد بود. گروه به تازگی ایجاد شده بیش از 1.1 میلیون اتاق های هتل ها در سراسر جهان است.

پس از آن، هتل ها مطابق، که خود مارک های مقرون به صرفه مانند M گالری، پناهگاه مادر و نووتل، نیروهای با یک گروه هتل درویشی در انتهای دیگر این طیف پیوستن به، گروه لوکس FRHI برگزاری (صاحبان فیرمونت، بخت آزمایی و Swisshotel). در جای دیگر مورگان گروه هتل فقط اعلام کرد که آنها در حال قرار دادن هادسون نیویورک و میامی دلانو برای فروش

6. سلامتی ارتفاعات جدید می رسد

خلوت یوگا و چشمه های معدنی هتل اسراف چیز جدیدی نیست، اما هتل های جدی گرفتن در مورد ارائه سلامت خود این سال است. اعتدال، گروه سالن ورزش حق بیمه، گزارش شده است که راه اندازی می شود یک نام تجاری هتل درویشی برای مسافران به سلامت آگاهانه با اولین اموال خود قرار منهتن، به دنبال لس آنجلس است. بدنسازی استاندارد ارائه این خواهد بود، با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را توسط عکاس مد رنکین به ضرب گلوله، و بسیاری از پایگاه های خود در ساختمان های معماری قابل ملاحظه می باشد. انتظار می رود کرم از محصول تناسب اندام، با فضای داخلی طراحی شده توسط Yabu Pushelberg، سالن بدنسازی 60،000 فوت مربع و استخر سرپوشیده / فضای باز.

هتل ها به خوبی تثبیت نیز ارائه جدید، و جدی تر، تجربه آبگرم با تمرکز بر ذهن بر بدن است. ماندارین شرقی راه اندازی کرده اند یک شب خاموش، سالانه به موجب آن همه چشمه های معدنی، در سراسر جهان، به خلوت صلح آمیز تبدیل، در پاسخ به روند رو به رشد تمرکز حواس. در لندن، آبگرم آکاشا زیرزمینی در کافه رویال است به لیست درمان جامع خود با استفاده از یک مشاور بصری، استاد ریکی و یک مربی شناختی و عاطفی اضافه شده است

خلوت یوگا و چشمه های معدنی هتل اسراف چیز جدیدی نیست، اما هتل درویشی های جدی گرفتن در مورد ارائه سلامت خود این سال است. اعتدال، گروه سالن ورزش حق بیمه، گزارش شده است که راه اندازی می شود یک نام تجاری هتل برای مسافران به سلامت آگاهانه با اولین اموال خود قرار منهتن، به دنبال لس آنجلس است. بدنسازی استاندارد ارائه این خواهد بود، با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را توسط عکاس مد رنکین به ضرب گلوله، و بسیاری از پایگاه های خود در ساختمان های معماری قابل ملاحظه می باشد. انتظار می رود کرم از محصول تناسب اندام، با فضای داخلی طراحی شده توسط Yabu Pushelberg، سالن بدنسازی 60،000 فوت مربع و استخر سرپوشیده / فضای باز.

.