هتل قصر طلایی مشهد و یک راز

به زودی وجود خواهد مکان حتی بیشتر که در آن شما و مشتریان شما می توانید چیز برگر در بهشت لذت بردن از در حالی که تغییر نگرش خود را برای مطابقت با عرض جغرافیایی است. Margaritaville - نام تجاری است که نام خود را از آهنگ امضا جیمی بافت و است که با هدف به پاکت مهمانان در بی خیال، سبک زندگی، جزیره الهام منتقل شده توسط موسیقی خود را - دو خواص رفت و آمد مکرر عمده ای در دو سال آینده را باز کنید، با برنامه ای برای چندین.

Margaritaville ساحل توچال Grand Cayman در - برای اولین بار رفت و آمد مکرر با نام تجاری در کارائیب - است که قرار است باز در اوایل سال 2017. در طول سه ماهه اول سال 2018، اولین مرحله از Margaritaville توچال اورلاندو اولین، دادن نام تجاری حضور هتل در یکی از جهان مقصدهای گردشگری محبوب ترین.

دهانه ادامه یک نرخ ثابت رشد برای نمونه کارها مهمان نوازی بر اساس اورلاندو-Margaritaville منابع، که همچنین شامل باشگاه تعطیلات در سنت توماس و پورتوریکو، پوشاک، کفش، اقلام مواد غذایی، رستوران ها و کافه (با پایگاه حال حاضر بر روی خط کروز نروژی کشتی)، آبجو و ارواح، و یک ایستگاه رادیویی SiriusXM به. جیمی بافت و شریک تجاری خود، جان Cohlan، نگه داشتن سهام مالکیت اکثریت در Margaritaville منابع LLC، متنوع شرکت مدیریت نام تجاری بخش خصوصی برگزار شد. هر یک از هتل Margaritaville و رفت و آمد مکرر خصوصی توسعه یافته و مدیریت می شود.

؛ هتل قصر طلایی مشهد در ژوئن 2010. اولین اموال توسط Margaritaville کازینو توچال، بووژر، (لا)، در سال 2013 به دنبال داشت - Margaritaville باز برای اولین بار اموال خود را - خلیج-جلو، 162 اتاق Margaritaville ساحل هتل در Pensacola، فلوریدا جزیره هتل Margaritaville در کبوتر کرده ام، تن، در کوه های اسموکی در سال 2014. Margaritaville هالیوود ساحل توچال در هالیوود فلوریدا، در سال 2015. و Margaritaville توچال بیلوکسی (خانم)، در ماه ژوئن.

اولین از اموال هالیوود ساحل به ویژه برای نام تجاری قابل توجه بود. در اواخر سال 2015، متوسل 349 اتاق باز درهای خود را، احیای Broadwalk ساحلی تاریخی در شهر فلوریدای جنوبی با یک ویژگی جدید ساخت 175 میلیون $.

این رفت و آمد مکرر با مشخصات بالا با توجه به تامارا Baldanza-دکر، مدیر ارشد بازاریابی Margaritaville کمک کرد صحنه را برای رشد بیشتر،. او گفت: "Margaritaville هالیوود ساحل توچال به یک موفقیت بزرگ بوده است و قطعا کمک به اهرم آگاهی برای هتل ها و استراحتگاه Margaritaville." "ما می دانستیم این ملک خواهد بود چیزی بسیار ویژه است، اما حتی ما با پذیرش رفت و آمد مکرر از مسافران از سراسر جهان دریافت کرده است هتل قصر طلایی مشهد شگفت زده شده است. هر چند مهمان از سراسر آمده است، بازارهای اولیه ما غرب میانه، شرق ساحل، کانادا، امریکا لاتین و انگلستان "

توسط لیدیا رمزیسه مه 3 2016

انجام کسب و کار بیش از وعده های غذایی یک مراسم است که در قرن ها حتی در آن زمان رفته زمانی که مردان مواد غذایی خود را با چاقو خود را speared است - که که تنها از وسایل آنها تا به حال - و هنگامی که آنها استفاده می شود سفره یا آستین خود برای پاک کردن دهان خود دارند. امروز ما کمی متمدن تر. مقررات وجود دارد.

با توجه به مشتریان به صبحانه، ناهار یا شام به مدت طولانی به یک راه موثر برای ایجاد روابط، را به فروش و یا مهر و موم معامله بوده است.

دانش خود را از محصول یا خدمات خود را به موفقیت از غذا ضروری است، اما تا رفتار خود هستند. هتل قصر طلایی مشهد بسیاری از مردم یک فرصت را به خطر اندازد چرا که آنها موفق به استفاده از قوانین و مقررات ناهار خوری خوب است.

دراینجا چند هتل قصر طلایی مشهد قانون اساسی را به تجربه ای لذت بخش است، سودآور و مولد هستند.

مطمئن شوید وظایف خود را به عنوان میزبان. آن است تا شما را به دید که همه چیز خوب پیش برود و که مهمانان خود را راحت می باشد. توجه به هر جزئیات از گسترش دعوت به پرداخت صورتحساب.

از پیش برنامه ریزی در هنگام صدور دعوتنامه است. اجازه می دهد یک هفته برای یک شام کسب و کار و سه روز برای ناهار. مسلم است که تاریخ جامد برای شما است باشد. که ممکن است به نظر می رسد آشکار است، اما اگر شما را مجبور به لغو یا به تعویق انداختن، شما می آشفته و بی احترامی به هم مشتری خود را ظاهر خواهد شد.

یک رستوران است که شما می دانید، ترجیحا یک که در آن شما شناخته شده را انتخاب کنید. بودن اعتماد به نفس از کیفیت مواد غذایی و هتل قصر طلایی مشهد خدمات برگ شما آزاد هستید به تمرکز بر روی کسب و کار. شما باید مطمئن شوید که جو منجر به مکالمه است. به trendiest رستوران ممکن است تا با صدای بلند که شما و مهمان خود را می توانید یک کلمه بیش از ظروف و شام را نمی شنوند.

پاسخ پیش رو برای رزرو. این هیچ وقت به شانس اینکه آیا یا نه شما قادر به گرفتن هتل قصر طلایی مشهد یک جدول به محض ورود خواهد بود. می توان آن را بی دست و پا ترین تلاش برای کشتن زمان و بحث های کوچک در حالی که انتظار برای یک جدول.

اعلام برنامه های خود را با اوایل آن روز و یا ترجیحا روز مشتری خود را قبل از مطمئن شوید که هیچ چیز تغییر کرده است. چیزهایی که اتفاق می افتد و مخلوط یو پی اس رخ می دهد.

زودتر بنابراین شما می توانید به جزئیات آخرین لحظه حضور در. این زمان مناسبی به کارت اعتباری خود را به maitre'd و جلوگیری از ناراحتی که به نظر می رسد به همراه ورود این لایحه است. اگر شما قادر به انجام این کار، بی سر و صدا اجازه سرور خود را می دانید را به چک به شما. اگر این پیشنهادات شکست، برای رسیدن به چک دقیقه آن را در جدول می رسد. پاک کردن همه شک به است که پرداخت.

نگاهی به اتهام به صندلی. با یک نظر - مهمان خود را باید صندلی ممتازی دارند. به عنوان میزبان، را به حداقل نقطه مطلوب - یکی که از دیوار، آشپزخانه و یا دستشویی مواجه است.

اجازه می دهد مهمان خود را به اولین سفارش. شما ممکن است غذاهای خاص نشان می دهد برای شما مفید باشند. سفارش به همان تعداد از دوره به عنوان مهمان خود را، نه بیشتر و نه کمتر، برای تسهیل جریان از غذا.

زمان مناسب برای شروع بحث کسب و کار را انتخاب کنید. صبر کنید تا زمانی که شما سفارش دهید قرار داده اند بنابراین وجود خواهد داشت وقفه کمتری دارند.

اگر الکل با غذا خدمت کرده است، محدود کردن مصرف خود را - حتی اگر حال بارگذاری است انتظار خارج. شراب، آبجو و مشروبات الکلی می توانید زبان را شل کند. شما ممکن است خود چیزهایی گفت: شما در نظر گرفته شده بود را پیدا

رفتار خود را بر روی غذا موفقیت خود را تعیین می کند. اگر شما توجه به جزئیات و هر تلاش برای دید که مشتریان خود را به یک تجربه لذت بخش، آنها فرض می کنیم که شما کسب و کار خود را به همان شیوه اداره کند. قبل از اینکه طولانی آنها خواهد شد دست خود را از غذا خوردن.

© 2016، لیدیا رمزی. همه حقوق محفوظ است. تماس با ما

آیا از قوانین برای قوانین و مقررات holidy هنوز هم شما challnge؟ برای پیدا کردن پاسخ به مسائل گیج کننده هتل قصر طلایی مشهد ترین شما، سفارش یک کپی از کتاب جدید من در کسب و کار هنر برای تعطیلات. اگر شما هنوز هم اشتباه گرفته، من برای راه حل در مورد نحوه رسیدگی کارت های کسب و تعطیلات تماس بگیرید، چگونه رفتار کنند در حزب تعطیلات، پروتکل بارم و درمان مشتری خود را به یک شام کسب و کار در طول فصل

 

بین قاره ای گروه هتل های - شرکت مادر به تعدادی از هتل های زنجیره ای، از جمله تعطیلات مسافرخانه و هتل هالیدی این اکسپرس هتل قصر طلایی مشهد - در حال بررسی نقض احتمالی اطلاعات کارت های اعتباری مشتریان.

علاوه بر این به مارک های تعطیلات مسافرخانه، بین قاره ای دارای تعدادی از زنجیر: Crowne پلازا، سوئیت Staybridge، Candlewood سوئیت، هتل نیلی، حتی هتل ها، و KIMPTON. چندین هتل KIMPTON قربانی نقض کارت پرداخت در اوایل سال جاری، و برخی از خواص بین قاره متعلق اجرا شده توسط HEI هتل ها و استراحتگاه بخشی از نقض کوچک در اوایل سال جاری نیز هست.

منابع در صنعت مالی خبرنگار امنیت اطلاعات برایان کربس گفته اند که آنها در حال دیدن معاملات جعلی بر روی کارت های که در خواص بین قاره ای، به ویژه تعطیلات مسافرخانه استفاده شد.

این شرکت پاسخ داد که هتل قصر طلایی مشهد آن را "طول می کشد حفاظت از اطلاعات کارت پرداخت بسیار جدی" و از این مشکل آگاه است. "ما یک گزارش از اتهامات عنوان شده علیه غیر مجاز در برخی از کارت های پرداخت که به تازگی در تعداد کمی از محل هتل وابسته به ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفت وقوع آگاه ساخته شده بودند،" این شرکت در بیانیه ای گفت. "ما بلافاصله راه اندازی تحقیقات، که شامل حفظ یک شرکت امنیتی کامپیوتر منجر به ما با حمایت های بیشتر فراهم می کند. ما همچنان به کار با شبکه های کارت پرداخت. "

اگر شما در یک مسافرخانه تعطیلات و یا یکی دیگر از اموال نام تجاری IHG اخیرا ماند ام، نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی کارت اعتباری یا بدهکاری اظهارات خود و بلافاصله هر گونه معاملات که به نظر نمی آید راست به بانک خود گزارش دهند. هتل قصر طلایی مشهد اگر شما در یکی از خواص این شرکت به تازگی در آنجا ماند و به بانک خود تا پیشگیرانه شما صادر یک کارت جدید، ممکن است این که چرا.

چگونه می تواند شما را از خود را از نقض مثل این محافظت می کند؟ شما می توانید، به ویژه هنگامی که نقطه یک شرکت از سیستم های فروش هستند خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده.

تنها راه برای حفظ شماره کارت پرداخت خود را از دست بچه ها بد است هر چیزی قبل از خرید هرگز با یک کارت، و این بسیار دشوار است. در عوض، نظارت بر اظهارات خود، و استفاده از یک کارت اعتباری به جای یک کارت بدهکاری در صورت امکان به تقلب می کند حساب بانکی خود را تخلیه نمی کند.

 

 در دنیایی از انتخاب های بی شماری، هتل ها در حال ساخت خود را به ایستادگی کردن. تم تنگ کمک می کند. تازه افتتاح کتاب و تختخواب در توکیو پیوست جالبترین ناشر کتاب مستقل در شهرستان، شیبویا انتشار و کتابفروشان، به معاون کشیش کتابخانه 1700 قوی آن است، که شما می توانید در بستر قفسه کتاب، خود را بخوانید.

هتل بارسلونا با جایگاه خود مارگوت خانه، با الهام از نماد مد مارگوت تننبائوم فیلم وس اندرسون سلطنتی Tenenbaums را یک گام به جلو رفته است، در حالی که یک هتل زیر آب در کلید غرب، فلوریدا، همچنین برای سال آینده تایید شده است.

8. سازگار با محیط زیست جدی می شود

بلند رفته اند روز هنگامی که استفاده مجدد از حوله و چراغ های اتوماتیک ارائه یک هتل قصر طلایی مشهد سازگار با محیط زیست. استانداردها و معقول، بسیار بالاتر در حال حاضر، به عنوان هتل ها همچنان به ارتکاب به شیوه های پایدار. 16 هتل نیویورک فقط تعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای خود را با 30 درصد در دهه آینده را امضا کردند.

یکی از فوق 16، 1 هتل پارک مرکزی، در حال حاضر آغاز شده به آموزش مهمانان در پایداری - همه دوش یک ساعت شنی پنج دقیقه به منظور یادآوری مهمان مصرف آب هدر رفته است. به خانه نزدیک تر در Cornwall، پروژه عدن یک هتل به طور کامل پایدار در این سال در این نزدیکی هست سنت آستل خوش آمدید.

9. انحصار لوکس جدید است

دو کاباره پاریس با مهر فرهنگی بازگشایی هتل ها مفصل ران در سال 2015. پس از تا حد زیادی غیر قابل دسترس به مردم عادی به طور منظم، آنها در حال حاضر به راحتی کارت زرد - لس BAINS یک پاتوق سابق 80s و 90s hipsters و راک استار خفن، در حال حاضر یک اموال بوتیک، در حالی که سابق 1950s-جاز تبدیل کلوپ شبانه لو مونتانا (محبوب با امثال گریس جونز و جری هال) بازگشایی به عنوان یک هتل قصر طلایی مشهد شش مجموعه طراحی شده توسط دانشمند مد وینسنت Garré.

در لندن، انحصار هنوز هم حاکم، با اعضای باشگاه به عنوان کرم د لا کرم از محل اقامت شهرستان. سال گذشته شاهد باشگاه هنر و باشگاه بیمارستان هتل اتاق باز، در حالی که در سال آینده خواهید دید باشگاه اعضای Devonshire به باشگاه 'در Mayfair باز کردن درب آن به یک نسبتا بزرگ 68 اتاق خواب. سبز اتاق، در چوب سبز، همچنین برای سال آینده قرار، حتی بیشتر انتخابی خواهد بود: این یک هتل به طور خاص برای بازیگران و هنرمندان.

 

هتل قصر طلایی مشهد

اگر چه بسیاری از پیشرفت های جدید داغ 2017 خواهد تا بهار اعلام نمی شود، پروژه های هیجان انگیز هستند، در واقع، از جوانه تا سراسر جهان است. و کارشناسان در حال حاضر شاهد برخی از روندهای برای سال جدید است.

نائومی Minegishi، ایالات متحده و مدیر فروش توسعه بین المللی در نایت فرانک، گفت: برای خریداران بین المللی به دنبال پروژه های جدید در سال 2017، خدمات ساختمان اهمیت خواهد بود.

بیشتر: توسعه دهندگان غذا به بالا پایان خریداران با ویژگی های برش لبه

او گفت: "چه شده است بسیار محبوب شده با سرویس کامل محل سکونت ملایمت لوکس است." "بسیاری از خریداران سرمایه گذاران و یا صاحب خانه دوم، و آنچه را که واقعا دوست دارم 24 ساعته دربان،، دربان، سالن بدنسازی، و یک سالن عمومی است. ما واقعا در بازاریابی این پروژه، که محبوب شده است اما در حال حاضر مهم تر هستند متمرکز شده است. "

ارین اوکانر، مدیر فروش برای توسعه های جدید در آژانس در لس آنجلس، گفت: رونق در امکانات خواهد شد توسط جمعیت های جدید مهم است که محور "طلب تحولات جدید است."

سه مجموعه از خریداران او گفت که او می بیند از آمدن به بازار می باشد "downsizers، که در یک خانه بزرگ برای سال بوده است و به دنبال ساده،" و همچنین "حرفه ای جوان که سبک زندگی پر مشغله و کسب یک زندگی خوب،" و نسل وای، که تنها از آمدن به بازار، و کسی که "ممکن است از خانه کار می کنند و یا نیاز به یک منطقه خلاق و یا عناصر فضای خلاق است."

در زیر برخی از موضوعات داغ در تحولات جدید که به این گروه از خریداران صحبت می کنند.

هتل ها، آپارتمان هیبریدی

آپارتمانهای مسکونی که بخشی از هتل ها بزرگتر و یا حداقل دارای امکانات هتل مانند استآخرین روند.

در بورلی هیلز، آقای C خوابگاه، راه اندازی در سال 2017 در اوایل، جفت پنج خوابگاه با هتل، آقای C. بورلی هیلز، به ارائه مالکان کیرپیانی نام تجاری مشهور جهان. ساکنان دسترسی به هتل پنج ستاره و "خدمات سفید دستکش" ارائه می دهد هتل، از جمله 24 ساعته دربان داشته باشند. این هتل همچنین اجاره خانه برای صاحبان، برای مالکیت کلید در دست آسان مدیریت خواهد شدآخرین روند.

در بورلی هیلز، آقای C خوابگاه، راه اندازی در سال 2017 در اوایل، جفت پنج خوابگاه با هتل، آقای C. بورلی هیلز، به ارائه مالکان کیرپیانی نام تجاری مشهور جهان. ساکنان دسترسی به هتل پنج ستاره و "خدمات سفید دستکش" ارائه می دهد هتل، از جمله 24 ساعته دربان داشته باشند. این هتل همچنین اجاره خانه برای صاحبان، برای مالکیت کلید در دست آسان مدیریت خواهد شد..