بین قاره ای گروه هتل های - شرکت مادر به تعدادی از هتل های زنجیره ای، از جمله تعطیلات مسافرخانه و هتل هالیدی این اکسپرس هتل قصر طلایی مشهد - در حال بررسی نقض احتمالی اطلاعات کارت های اعتباری مشتریان.

علاوه بر این به مارک های تعطیلات مسافرخانه، بین قاره ای دارای تعدادی از زنجیر: Crowne پلازا، سوئیت Staybridge، Candlewood سوئیت، هتل نیلی، حتی هتل ها، و KIMPTON. چندین هتل KIMPTON قربانی نقض کارت پرداخت در اوایل سال جاری، و برخی از خواص بین قاره متعلق اجرا شده توسط HEI هتل ها و استراحتگاه بخشی از نقض کوچک در اوایل سال جاری نیز هست.

منابع در صنعت مالی خبرنگار امنیت اطلاعات برایان کربس گفته اند که آنها در حال دیدن معاملات جعلی بر روی کارت های که در خواص بین قاره ای، به ویژه تعطیلات مسافرخانه استفاده شد.

این شرکت پاسخ داد که هتل قصر طلایی مشهد آن را "طول می کشد حفاظت از اطلاعات کارت پرداخت بسیار جدی" و از این مشکل آگاه است. "ما یک گزارش از اتهامات عنوان شده علیه غیر مجاز در برخی از کارت های پرداخت که به تازگی در تعداد کمی از محل هتل وابسته به ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفت وقوع آگاه ساخته شده بودند،" این شرکت در بیانیه ای گفت. "ما بلافاصله راه اندازی تحقیقات، که شامل حفظ یک شرکت امنیتی کامپیوتر منجر به ما با حمایت های بیشتر فراهم می کند. ما همچنان به کار با شبکه های کارت پرداخت. "

اگر شما در یک مسافرخانه تعطیلات و یا یکی دیگر از اموال نام تجاری IHG اخیرا ماند ام، نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی کارت اعتباری یا بدهکاری اظهارات خود و بلافاصله هر گونه معاملات که به نظر نمی آید راست به بانک خود گزارش دهند. هتل قصر طلایی مشهد اگر شما در یکی از خواص این شرکت به تازگی در آنجا ماند و به بانک خود تا پیشگیرانه شما صادر یک کارت جدید، ممکن است این که چرا.

چگونه می تواند شما را از خود را از نقض مثل این محافظت می کند؟ شما می توانید، به ویژه هنگامی که نقطه یک شرکت از سیستم های فروش هستند خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده.

تنها راه برای حفظ شماره کارت پرداخت خود را از دست بچه ها بد است هر چیزی قبل از خرید هرگز با یک کارت، و این بسیار دشوار است. در عوض، نظارت بر اظهارات خود، و استفاده از یک کارت اعتباری به جای یک کارت بدهکاری در صورت امکان به تقلب می کند حساب بانکی خود را تخلیه نمی کند.