صنعت هتل است یک بخش با رشد بالا از بازار با تعداد زیادی از شگفتی، به خصوص در بالا، که در آن شرکت کرده اند هزاران نفر از خواص و پیش بینی تغییرات کم تک رقمی در فروش است. با این حال، بین المللی ماریوت (NASDAQ: MAR) سهام تا کنون در سال 2016. در اینجا چیزی است که رشد سوار و به همین دلیل این شرکت هنوز به نظر می رسد مثل یک بازی بلند مدت است بزرگ شده اند 25٪.

ماریوت بسیاری از عناوین در سال 2016. ساخته شده در ماه سپتامبر، این شرکت در نهایت بسته کسب آن ofStarwood هتل ها و استراحتگاه، اضافه کردن صدها هزار نفر از اتاق به نمونه کارها خود و یک سرمایه بزرگ در وفاداری ها Starwood را program.Other اطلاعیه مهم از سال شامل فن آوری های جدید ارتقاء به هتل ها و رشد آن در آنچه که می تواند مناطق مهم مانند آفریقا است.

مهمتر از همه، هر چند، به نظر می رسد سال عمده ماریوت از رشد درآمد. این شرکت یک کار بزرگ از رشد درآمد در بالای افزایش درآمد متوسطی انجام داده است. در سه ماهه اخیر، درآمد تنظیم ماریوت هر سهم (به استثنای هزینه برای کسب Starwood شد) سال بیش از سال رشد 17٪؛ درآمد رشد 8٪، که شامل هشت روز از نتایج Starwood شد. بر اساس مقایسه برای هر دو شرکت، درآمد به ازای هر اتاق در دسترس (RevPAR) بزرگ 2.2٪ در سراسر جهان.

ادغام هنوز مقدار به حالت قفل است هتل درویشی مشهد

کسب ماریوت از هتل Starwood هنوز هم می تواند مقدار زیادی از ارزش باید به باز کردن که به نظر نمی رسد به طور کامل قیمت به سهام. پس از ادغام، ماریوت در حال حاضر کنترل 30 مارک های مختلف، از اقتصاد تا لوکس، و آن را گسترش که رد پای بین المللی با بیش از 1.6 میلیون اتاق های موجود و یا در خط لوله توسعه.

بخش جالب کسب و کار ماریوت است که تقریبا همه از خواص آن متعلق و توسط اشخاص ثالث به عنوان فرانچایز اداره می شود. این مدل کسب و کار اجازه می دهد تا ماریوت به یک درصد از درآمد حاصل از هتل ها، بدون خطر ابتلا به خواص جدید. با بسیاری از دارایی های نام تجاری، در مقایسه با مارک های زیر 13 هیلتون در سراسر جهان (NYSE: HLT)، ماریوت است به احتمال زیاد به رشد مدل حق رای دادن خود را حتی موثر تر است