لودیتها خوشحالم که شنیدن که این همه در مورد پیشرفت های تکنولوژیکی در سال 2016. آن را نیز در مورد رفتن به قدردانی هتل تاریخی باشد نخواهد بود، TOO. که مهمترین آنها ریتز پاریس بازگشایی در مارس است. وضعیت به علاوه پنج ستاره هتل ها لذت می برد توسط مانند لو بریستول و لو رویال Monceau - - پس از آن برای تمایز قصر «نامناسب اعلام شد از آن آغاز شد سه ساله، 200 میلیون € نوسازی. این شامل به روز رسانی کامل در اتاق و سوئیت (به خصوص حمام)، پیشرفت های تکنولوژیکی ظریف، یک آشپز جدید، نیکلاس فروش، و از ورود اولین شانل آبگرم در جهان است. طرفداران وفادار از هتل خواهد شد، رها می دانم که نوار همینگوی این هتل تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است.

هتل درویشی

هتل د Crillon در شهرستان تحت تنزل رتبه مشابه و همچنین در این سال بازگشایی، پس از یک ترمیم فشرده، تحت مدیریت بلسان بنفش هتل ها و استراحتگاه.

اگر چه وضعیت کاخ به هتل های خود اعمال کنید، نیویورک می بیند باز بزرگ به طور مشابه قابل توجه در این سال در 

BEEKMAN، یکی از اولین بالا افزایش می یابد در شهرستان ها، در حالی که ریتز لندن خواهد شد جشن 110 سالگرد خود را.

4. تخت بیشتر برای هزاره گرایان

هتل ها همچنان به مبارزه علیه محبوبیت Airbnb را، آنها در حال گسترش درخواست تجدید نظر خود را به مسافران هزاره (18-35 ساله). و ما نه تنها با اشاره به خدمات اتاق از Emoji. گروه هتل بزرگ نام تجاری در حال بهره برداری به بازار جوانان راه اندازی شده توسط مارک های انتشار که در یک نقطه قیمت ارزان تر است، و اغلب تمرکز قوی بر شیوه زندگی، محل و خودی دانش، در مقایسه با خواهر و برادر بزرگتر خود. آنها به احتمال زیاد در بروکلین بیش از منهتن واقع شود، برای مثال، و یا در مقصدهای بالا و آینده است.

هیلتون نام تجاری جوان سایبان اولین پایگاهی آن در ریکیاویک در این سال باز می شود. هایت محور در اروگوئه باز خواهد شد. در حالی که هتل نایب السلطنه مناسب، پیش بینی به عنوان یک «هتل بزرگ برای عصر مدرن، در سان فرانسیسکو باز خواهد شد. در بالا از آن ژنراتور، گروه "خوابگاه شیک و مد، دهانه های جدید در رم، آمستردام و استکهلم اعلام کرده اند

هیلتون نام تجاری جوان سایبان اولین پایگاهی آن در ریکیاویک در این سال باز می شود. هایت محور در اروگوئه باز خواهد شد. در حالی که هتل نایب السلطنه مناسب، پیش بینی به عنوان یک «هتل بزرگ برای عصر مدرن، در سان فرانسیسکو باز خواهد شد. در بالا از آن ژنراتور، گروه "خوابگاه شیک و مد، دهانه های جدید در رم، آمستردام و استکهلم اعلام کرده اند.